Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios güncellememmi lazım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
Pc açar açmaz bios’a atıyor ana menüye dönmek istediğimde displayport veya hdmi no sinyal diyor sistem sıfır alındı ne yapmam lazım

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
SSD'ye windows kurman lazım. Evde pc yoksa arkadaştan bi yerden format flaşı temin etmen lazım. Aksi takdirde pcye windows yüklemesi için bilgisayarcıya gitmen gerekebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
SSD'ye windows kurman lazım. Evde pc yoksa arkadaştan bi yerden format flaşı temin etmen lazım. Aksi takdirde pcye windows yüklemesi için bilgisayarcıya gitmen gerekebilir.
Bu nasıl bios la .d hocam bios ana ekranında da olabilir disk kısmını bulup foto atma şansın varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ssd ye nasıl windows kurabilirim ki

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 9
  • image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 12

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Fotmat atman lazım hocam evet dediğim gibi

Arkadaşından fotmat flaşı falan isteme şansın varmı yada İstanbul Bayrampaşa da yaşıyorsan sana vereyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
Fotmat atman lazım hocam evet dediğim gibi

Arkadaşından fotmat flaşı falan isteme şansın varmı yada İstanbul Bayrampaşa da yaşıyorsan sana vereyim
Ssd ye değilmi ? Dorğumu anladım hocam peki format attıktan sonra yeniden freedosla aynı hatayı verme gibi bir durum olurmu

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ssd ye değilmi ? Dorğumu anladım hocam peki format attıktan sonra yeniden freedosla aynı hatayı verme gibi bir durum olurmu
İmkansız Hocam aynı sorunu alman

Fotmat atmak çocuk oyuncağı Hocam hiç çevrende PC si olan arkadaşın varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
İmkansız Hocam aynı sorunu alman

Fotmat atmak çocuk oyuncağı Hocam hiç çevrende PC si olan arkadaşın varmı
Var arkadaşım ben pek bilgisayardan anlamam yani ana bileşenler dışındı ona ne söylemem gerekiyo açıkça anlatırmısın

BurakReiS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, işlemci gibi konular. Ayrıca da Valorant.
Hocam şu an bir işletim sistemi olmadığı için, yani SSD'nin içi boş olduğu için bilgisayarı açamıyor ve bu yüzden direkt biosa atıyor. Bir yerden format flaşı temin etmeniz ve SSD içerisine windows kurmanız gerekiyor. FreeDos demek windows kurulu olmadan boş gelmesi demektir.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Var arkadaşım ben pek bilgisayardan anlamam yani ana bileşenler dışındı ona ne söylemem gerekiyo açıkça anlatırmısın
Hocam en az 8gb bir flaş olması lazım format için formatı PC ye takacaksın sonra Windows 10 yükleyeceksen Windows 10 , 11 yükleyecek isen Windows 11 iso yu Google dan indireceksin indirdikten sonra rufus ile flasa yazdır MBR gpt ayarı ile oynama önlüklü sunulan şekilde yap sonrası çok basit buraya yaz beraber atarız format

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
Hocam şu an bir işletim sistemi olmadığı için, yani SSD'nin içi boş olduğu için bilgisayarı açamıyor ve bu yüzden direkt biosa atıyor. Bir yerden format flaşı temin etmeniz ve SSD içerisine windows kurmanız gerekiyor. FreeDos demek windows kurulu olmadan boş gelmesi demektir.
Anladım internet cafede filan kendim yapamazmıyım bu format işini kolay olacaksa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
Hocam en az 8gb bir flaş olması lazım format için formatı PC ye takacaksın sonra Windows 10 yükleyeceksen Windows 10 , 11 yükleyecek isen Windows 11 iso yu Google dan indireceksin indirdikten sonra rufus ile flasa yazdır MBR gpt ayarı ile oynama önlüklü sunulan şekilde yap sonrası çok basit buraya yaz beraber atarız format
Tamamdır şu format flas işini halledeyim buraya tekrardan yazayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,667
Üyeler
141,740
Son üye
justhecigarette
Top Bottom