Neler Yeni

Bir Daha Mekanik Klavye Almayacağım

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz

-CrawL

80+ Gold
evet hemde bir kere mik açık kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonra hoca annemi aradı güzel gezer terlik tadı geldi ağzıma
Bende mebran ofis klavyesi var kafa rahat. Olağanüstü ses kasma yeteneğim ile sağ taraftan biri yürüyerek gelirse 10metre ötededen algılıyorum. Kulaklık takılıyken sağ kulagımı açık bırakıyorum. Odaya aniden girseler bile 1saniyede alt taba atıyorum miss

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
Bende mebran ofis klavyesi var kafa rahat. Olağanüstü ses kasma yeteneğim ile sağ taraftan biri yürüyerek gelirse 10metre ötededen algılıyorum. Kulaklık takılıyken sağ kulagı açık bırakıyorum. Odaya aniden girseler bile 1saniyede alt taba atıyorum miss
ulan varya ne güldüm bende kulaklıgın sag tarafını açık bırakıyom ama klavye ses çıkardıgı için gelseler bile anlamıyom

bu kıyağı da herkese yapmam haberin olsun 😂 devlet sırrıdır çaktırma XD
adcvvbfcgbgfj

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
İşinize karışmak gibi olmasın ama sanki sorun mekanik klavyede değil sizin canlı derste oyun oynamanızda :D

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bunu kullanıyorum 10 TL'ye aldım allahın adıyla tekbir çekerek sayısız defa vurdum tuşları fırladı
yine de bozulduğunu görmedim
4 yıldır bende yaza yaza klavyenin sesi mekanik klavye sesine döndü ucuza mekanik klavye hissiyatı da yaşıyorum daha ne olsun mis.
download.jpg

Toprak uguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Toprak Uguz
bunu kullanıyorum 10 TL'ye aldım allahın adıyla tekbir çekerek sayısız defa vurdum tuşları fırladı
4 yıldır bende yaza yaza klavyenin sesi mekanik klavye sesine döndü ucuza mekanik klavye hissiyatı da yaşıyorum daha ne olsun mis.
Alıntıyı görüntüle
müqemmel

-CrawL

80+ Gold
ulan varya ne güldüm bende kulaklıgın sag tarafını açık bırakıyom ama klavye ses çıkardıgı için gelseler bile anlamıyom

adcvvbfcgbgfj
Bendeki klavye 8yıllık Usb girişi bile yok PS2 Girişli. 8Yıldır taş gibi bi tuşu bile silinmedi. seside iyi yazı yazarken rahat. Ama şimdi Bazı GAMİNG RGB KLAVYE Diye satılanlar kısa sürede bozuluyor. Ben emektarla mutluyum 8yıldır taş gibi maşşalah sıkıntısız

Alıntıyı görüntüle
Logitech G103 10TL mi ? Yapmayın.

Bendeki klavye 8yıllık Usb girişi bile yok PS2 Girişli. 8Yıldır taş gibi bi tuşu bile silinmedi. seside iyi yazı yazarken rahat. Ama şimdi Bazı GAMİNG RGB KLAVYE Diye satılanlar kısa sürede bozuluyor. Ben emektarla mutluyum 8yıldır taş gibi maşşalah sıkıntısız

O klavye ışıksız olsada pahallı. Bende vardı

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

O klavye ışıksız olsada pahallı. Bende vardı
hocam internetten almadım tabii ki
yanda internet kafe vardı tanıdık elinde fazladan vardı 10 tl ye saldı klavyeyi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
iyi de dayak yeme sebebin klavye değil ki. canlı derste oyun oynaman. klavyeyi değil, kafayı değiş(he ben de öğrenciyim, bunu ya dersi dinleme manasında alırsın ya da değişik çözümler bulup dersten kaçma manasında).

Top Bottom