Neler Yeni

Bir mahalle bilgisayarcısı vakası daha !

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ne demeliyim bilmiyorum ki vatandan alalım diyor birde babam olmasa güzel bir küfrederdim ama baba oluncada bir şey demeye korkuyor insan.

Mantıklı ve düzgünce konuş, tatlı dilin çözemeyeceği şey yoktur. İstersen bench skorları falan göstersin, mahalle PC cisi nasıl ballandırarak göz boyuyor ise sende öyle yap. Anladığı dilden konuş.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Mantıklı ve düzgünce konuş, tatlı dilin çözemeyeceği şey yoktur. İstersen bench skorları falan göstersin, mahalle PC cisi nasıl ballandırarak göz boyuyor ise sende öyle yap. Anladığı dilden konuş.
Bilgisayarcı daha iyi biliyordur diyor testleri gösterdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinir krizi geçirmek üzereyim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayarcı daha iyi biliyordur diyor testleri gösterdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinir krizi geçirmek üzereyim.

Pes etmek yok aslan, iş ciddi, kazığı sağlam yememek için.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Bugün babamla laptop bakıyorduk ben bir kaç model seçmiştim ryzen 7 li rx540x li babam bizim mahhale bilgisayarcısına sordu bütçemiz maks 4500 adam bize benim seçtiğim modelin "fiyatının uygun olmadığını" söyledi ve bütçemiz 4500 iken bize 7500 tllik laptop önerdi babam olmaz çok pahalı dedi ben ise sinirden sesimi çıkarmıyorum o sırada sonra biraz daha ucuz bir kaç model daha önerdi i3 5. Nesilli 4gb ramli intel HD graphics li laptop önerdi ama öyle ballandıra ballandıra anlatıyorki en son ben dayanamayıp "ne alıyorsanız alın kazık yiyeceksiniz" dedim ve bilgisayarcıdan çıktım.

Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım bir taktik verin 5000 TL ye i3 5. Nesil almak istemiyorum.
Bu babalar neden hep bilgisayarcıları dinliyor.
Babamla pc almaya kalksak bana parayı verir gerisine karışmaz.
Ki pc den cidden anladığı halde.

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arda
knk benim babam bilgisayardan anlamadığı için bana güveniyor bir kere forum daki bu mesajları okuttum mahalle bilgisayarcı sıyla alakalı babam dediki birdaha asla mahalle biligisayarcısını dinlemeyeceğim dedi.

Bu mahalle bilgisayarcılarını anlamıyorum ulan adam bilgisayarcı ama gram bilgisi yok

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
knk benim babam bilgisayardan anlamadığı için bana güveniyor bir kere forum daki bu mesajları okuttum mahalle bilgisayarcı sıyla alakalı babam dediki birdaha asla mahalle biligisayarcısını dinlemeyeceğim dedi.
Helal olsun valla.Bende da2 varken vatandan frisby psulu sistem aldım çünküüüü babamı ikna edemedim .Daha doğrusu babam arkadaşına güveniyor bana güvenmiyor ve sonuç bu nice degil mi ? Bu arada bütçe da2 ile aynı idi

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arda
Helal olsun valla.Bende da2 varken vatandan frisby psulu sistem aldım çünküüüü babamı ikna edemedim .Daha doğrusu babam arkadaşına güveniyor bana güvenmiyor ve sonuç bu nice degil mi ? Bu arada bütçe da2 ile aynı idi
aga beee üzüldüm şimdi.

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,475
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
İkna etmesi nasıl bu kadar zor bilmiyorum, kendim bu sorunu yaşamadım ama arkadaşlarımın ailelerini hatta Vatan müşteri temsilcilerini ikna ettim. Bazen yaşça büyük arkadaşlarınızı ailenizle tanıştırıp ikna etmesini sağlayın. İş işten geçmiş :(

ArdaBKC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Arda
aga bir de o bütçeye frisby psu lu kasa aga beeee

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,079
Üyeler
156,882
Son üye
ibobey2025
Top Bottom