Neler Yeni

Bir mahalle bilgisayarcısı vakası daha !

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aga beee üzüldüm şimdi.
Şu anlık memnunum inşallah bir şey olmaz .En azından garantisi var
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkna etmesi nasıl bu kadar zor bilmiyorum, kendim bu sorunu yaşamadım ama arkadaşlarımın ailelerini hatta Vatan müşteri temsilcilerini ikna ettim. Bazen yaşça büyük arkadaşlarınızı ailenizle tanıştırıp ikna etmesini sağlayın. İş işten geçmiş :(
Arkadaşı gitti n11 deki sistemleri önerdi onlarda zaten vatandan daha beter

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Matebook d14 al rahatına bak dostum.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,708
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bugün babamla laptop bakıyorduk ben bir kaç model seçmiştim ryzen 7 li rx540x li babam bizim mahhale bilgisayarcısına sordu bütçemiz maks 4500 adam bize benim seçtiğim modelin "fiyatının uygun olmadığını" söyledi ve bütçemiz 4500 iken bize 7500 tllik laptop önerdi babam olmaz çok pahalı dedi ben ise sinirden sesimi çıkarmıyorum o sırada sonra biraz daha ucuz bir kaç model daha önerdi i3 5. Nesilli 4gb ramli intel HD graphics li laptop önerdi ama öyle ballandıra ballandıra anlatıyorki en son ben dayanamayıp "ne alıyorsanız alın kazık yiyeceksiniz" dedim ve bilgisayarcıdan çıktım.

Siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım bir taktik verin 5000 TL ye i3 5. Nesil almak istemiyorum.
babana bilgisayarcıdan daha bilgili olduğunu ve bu forumdaki yorumları gösterirsen inanır

Top Bottom