Neler Yeni

Bir mahalle bilgisayarcısı vakası daha !

Excator23cm

80+ Gold
Okumayan gençler kendimizi nasıl kurtarırız diyor ve bu insanlar bilgisayarcı açıyor ps açıyor.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
2.el toplayabilirsin.2.el sistem toplarsan adamın önerdiği bilgisayardan kat be kat daha iyi olacaktır.Ama baban illa da o adamdan alacaksın derse istemiyorum bilgisayar falan dersin kendin biriktirmeye başlarsın mis gibi sistem toplarsın.Bende ailemi mahalle bilgisayarcısı kazığından kurtardım ve kendim topluyorum.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Keşke adama güzel bi' giydirseydin telefondan açıp fps testlerini falan gösterseydin ben olsam orada tartışırdım onunla
Bir mahalle bilgisayarcısı sözü:
İnternete güvenme kardeşim yalan söylüyorlar:D
Hakkaten doğru söylüyorsun ama yapacak bir şey yok onların uzmanlık alanı insanları kazıklamak.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Babanla düzgün ve mantıksal konuşman gerekiyor yoksa sağlam kazık yiyeceksiniz.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
benim babam öyle değil ve babamın arkadaşı da ryzen 5 1600af falan öneriyordu o yüzden sıkıntı yok
Aynen benim babam bütçe varsa hangisinin daha iyi olacağını bildiğim için ne istersem onu alır Eylül’de sistem toplayacağım bana bıraktı her şeyi bilgisayarcı aklına bile gelmemiştir.

epyhon

80+
ryzen 4000 bin serisi işlemcisiz laptop alınmaz bu saatten sonra amacın oyun ise ama standart kullanım için o pc gayet yeterli

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Babanla düzgün ve mantıksal konuşman gerekiyor yoksa sağlam kazık yiyeceksiniz.
Ne demeliyim bilmiyorum ki vatandan alalım diyor birde babam olmasa güzel bir küfrederdim ama baba oluncada bir şey demeye korkuyor insan.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Sizin babalar neden hep mahalle bilgisayarcısını dinliyor aga
Benim babamda öyleydi bir sistem gösteriyorum bana hala benim arkadaşın sistemini toplasaydık taksit taksit öderdik diyor anlatamıyorum yani şu babalar bilgisayardan bir anlasa tüm mahalle bilgisayarcıları iflas edecek ama nerdee

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,980
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom