Neler Yeni

Bir makale veya yazıda ChatGPT kullanılıp kullanılmadığını nasıl öğrenirim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
arkadaşlar chatgpt ile yazılmış olduğunu düşündüğümüz bir yazının kontrolunde intihal çıkmıyor ancak chatgpt ile yazıldığını nasıl öğrenebilirim

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
arkadaşlar chatgpt ile yazılmış olduğunu düşündüğümüz bir yazının kontrolunde intihal çıkmıyor ancak chatgpt ile yazıldığını nasıl öğrenebilirim
Cümleler sürekli nesnel olur ve duygu olmaz. İnternetten tamamen alınmış gibi durur . Yapay zekayla yazıldığı zaten okuyunca anlarsın ve aşırı derecede saygılı olur sana efendin gibi davranır ChatGPT ordanda anlayabilirsin.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cümleler sürekli nesnel olur ve duygu olmaz. İnternetten tamamen alınmış gibi durur . Yapay zekayla yazıldığı zaten okuyunca anlarsın ve aşırı derecede saygılı olur sana efendin gibi davranır ChatGPT ordanda anlayabilirsin.
hocam zaten şöyle bu makale bir öğretmene gönderilmiş olduğu için efendin gibi yazmak zorundasın bunun bir sitesi falan var mı kontrol edebilceğimiz ?

ankebutrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ümit Qua
Steam
Quandros
Discord
quandros / Ümit#1111
Geçen bir videoda yazının yapay zekanın elinden çıkıp çıkmadığını kontrol eden yapay zeka kullanan bir siteyle ilgili bir ayrıntı vardı sanırım ozan sihay’ın(isim vermemde sıkıntı varsa kaldırırım) videolarından biriydi kontrol etmeni tavsiye ederim hangi videosu tam hatırlayamadım ama yapay zekayla video oluşturmak üzerine bir şeydi heralde.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Pestil
yazılan yazının içeriğini chatgpt ye yazıp aynı çıkıp çıkmadına bakabilirsin belki. aklıma bu geldi en fazla :D

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Geçen bir videoda yazının yapay zekanın elinden çıkıp çıkmadığını kontrol eden yapay zeka kullanan bir siteyle ilgili bir ayrıntı vardı sanırım ozan sihay’ın(isim vermemde sıkıntı varsa kaldırırım) videolarından biriydi kontrol etmeni tavsiye ederim hangi videosu tam hatırlayamadım ama yapay zekayla video oluşturmak üzerine bir şeydi heralde.
buna bakıcam gibi duruyor
yazılan yazının içeriğini chatgpt ye yazıp aynı çıkıp çıkmadına bakabilirsin belki. aklıma bu geldi en fazla :D
sende ki kafa çok ayrıymış hocam denenir :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,287
İsim
Oğuz
Chatgpt kullanıp bazı kelimeleri değiştirirsen ne hangi makalden aldındığı ne de Chatgpt'ye yazdırıldığı anlaşılır. Ben bile ünide sunum için kullandım.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Chatgpt kullanıp bazı kelimeleri değiştirirsen ne hangi makalden aldındığı ne de Chatgpt'ye yazdırıldığı anlaşılır. Ben bile ünide sunum için kullandım.
bunun bir mantığı olması lazım ama nasıl bulurum bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1680169020140.png

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,287
İsim
Oğuz
Ankara savaşını anlat dedim karşılaştığım şey :D
''Özür dilerim, yanlışlıkla Kütahya-Eskişehir Muharebesi hakkında yazmışım. Şimdi Ankara Savaşı'nı anlatacağım.''
Bilgileri rastgele yerlerden alınca böyle şeyler çıkıyor.

Hatta bunu yaptıktan sonra tekrar aynı şeyi anlattı.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
Ankara savaşını anlat dedim karşılaştığım şey :D
''Özür dilerim, yanlışlıkla Kütahya-Eskişehir Muharebesi hakkında yazmışım. Şimdi Ankara Savaşı'nı anlatacağım.''
Bilgileri rastgele yerlerden alınca böyle şeyler çıkıyor.

Hatta bunu yaptıktan sonra tekrar aynı şeyi anlattı.
1680170100745.png

Top Bottom