Neler Yeni

Bir usb ye 2 ayrı windows kurulabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Reşit Akalın
Ben bu sene 12 yim ve bundan sonraki sene üniversiteye gideceğim için bir laptop alacağım ama bu laptop büyük ihtimalle freedos olur
Windowsunu kendim kuracağım ve windows 10 mu yoksa 11 mi diye bir kararsızlık içindeyim.
Ben 32 gb lık bir usb bellek alsam ve microsoftun kendi windows setupundan hem 10 hem de 11 i usb ye yükle dersem bir problem olur mu

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
Ben bu sene 12 yim ve bundan sonraki sene üniversiteye gideceğim için bir laptop alacağım ama bu laptop büyük ihtimalle freedos olur
Windowsunu kendim kuracağım ve windows 10 mu yoksa 11 mi diye bir kararsızlık içindeyim.
Ben 32 gb lık bir usb bellek alsam ve microsoftun kendi windows setupundan hem 10 hem de 11 i usb ye yükle dersem bir problem olur mu
Böyle bir şeye gerek yok. Windows 11 yazdırın. Sorun yaşarsanız 10'u indirip kurarsınız.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,369
İsim
Hacı
Bildiğim kadarıyla olmaz.
Windows 10 iyidir hocam, özelden yazarsanız hızlandırılmış gereksiz uygulamalar kaldırılmış ISO paylaşabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Reşit Akalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla olmaz.
Windows 10 iyidir hocam, özelden yazarsanız hızlandırılmış gereksiz uygulamalar kaldırılmış ISO paylaşabilirim.
Hocam size zahmet gönderseniz iyi olur ya.
Bir sorun yok değil mi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,369
İsim
Hacı
Top Bottom