Neler Yeni

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet İ.O.

KanJi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serdar özgümüş
Burdaki Bitfenix Cube 360mm sıvı soğutma alan arkadaştan gaza gelerek yazı tura attım ve cok başarılı bir soğutucu sonuçlar su sekilde
kasa içerisinde prime 95 işkence ve oyun ıcı ısı değerleri paylasıyorum
13600k işlemci b769-a stirx anakart 1080ti fe sistem

Ekler

• WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.24 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.24 (1).jpeg
    264.2 KB · Hit: 399
  • WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.24.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.24.jpeg
    391.5 KB · Hit: 373
  • WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.25.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.25.jpeg
    275.7 KB · Hit: 363
  • WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.26.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-24 at 12.36.26.jpeg
    279.3 KB · Hit: 381
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2.1 MB · Hit: 390
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    378.8 KB · Hit: 398
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
zafer
Burdaki Bitfenix Cube 360mm sıvı soğutma alan arkadaştan gaza gelerek yazı tura attım ve cok başarılı bir soğutucu sonuçlar su sekilde
Peki hocam sizce lt720 yerine tercih edilir mi?

Ripple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ceren H.
harika görünüyor güle güle kullanın
Mesaj otomatik birleştirildi:

ses durumu nasıl gürültülü mü fanları falan?

KanJi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serdar özgümüş
ses konusunda soyle ilk taktığınız zaman su devirdaim yapmak için ilk çalışmada bi fokurduyor korktum selamiye çeşmesi gibi bune la dedim ama 3 dk sonra devirdaim tam anlamıyla olusunca sıvı soğutma sesini hiç almadım bile ben Rog Ryujin 360 mm alacaktım F.P olarak bunu denedim ve çok memnunum arakadaşlar gonul rahatlı ile alabilirsiniz ama guzel bi termal ve cpu blok ile kullanıyorum burasıda onemli

render performansıda bu sekilde
Screenshot_4.png

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
ses konusunda soyle ilk taktığınız zaman su devirdaim yapmak için ilk çalışmada bi fokurduyor korktum selamiye çeşmesi gibi bune la dedim ama 3 dk sonra devirdaim tam anlamıyla olusunca sıvı soğutma sesini hiç almadım bile ben Rog Ryujin 360 mm alacaktım F.P olarak bunu denedim ve çok memnunum arakadaşlar gonul rahatlı ile alabilirsiniz ama guzel bi termal ve cpu blok ile kullanıyorum burasıda onemli

render performansıda bu sekilde Alıntıyı görüntüle
Bu soğutmami yoksa articin frezer 360rgb mi

Ripple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ceren H.

render performansıda bu sekilde Alıntıyı görüntüle
cpu bloğu nedir tam olarak? Ekstra alınıyor sanırım değil mi? Ses sorunu da yoksa bu model tam f/p gibi duruyor

KanJi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serdar özgümüş
Bu soğutmami yoksa articin frezer 360rgb mi
o sıvı soğutmayı kullanmadım hiç bir fikrim yok Deepcool Ryujin cooler master nzxt kullandm

cpu bloğu nedir tam olarak? Ekstra alınıyor sanırım değil mi? Ses sorunu da yoksa bu model tam f/p gibi duruyor
kendi üretim bloğudur yada anlaşmalı bi markanın bloğu olabilir fikrim yok nikel kaplamalı geniş bi blok

Peki hocam sizce lt720 yerine tercih edilir mi?
Knk bende çok araştırmıstım deep cool kullandığım bir marka herşeyi yenilemişler sozde çokta başarılı gibi duruyor. Ben risk aldım sadece memnunum sen sevmezsen boyle seyleri risk alma bildiğinden git

ilk başta fokurduyor sonra ses duyman inanılmaz zor yok denecek kadar sesi var

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
zafer
o sıvı soğutmayı kullanmadım hiç bir fikrim yok Deepcool Ryujin cooler master nzxt kullandm

kendi üretim bloğudur yada anlaşmalı bi markanın bloğu olabilir fikrim yok nikel kaplamalı geniş bi blok

Knk bende çok araştırmıstım deep cool kullandığım bir marka herşeyi yenilemişler sozde çokta başarılı gibi duruyor. Ben risk aldım sadece memnunum sen sevmezsen boyle seyleri risk alma bildiğinden git

ilk başta fokurduyor sonra ses duyman inanılmaz zor yok denecek kadar sesi var
Görüntü olarak çok hoş performans olarakta gayet iyi duruyo uzun süreli kullanımda ne olur onu kestiremiyorum hocam?

KanJi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serdar özgümüş
Görüntü olarak çok hoş performans olarakta gayet iyi duruyo uzun süreli kullanımda ne olur onu kestiremiyorum hocam?
Bazen cok dusunmek sorun yaratıyor kararsiz kalmak yanlış karar vermekten bile kotudur :) bildiğinden şaşma bence

corsairms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat
bende gaza geldim şimdi siparişi verdim 7600x işlemci ile kullanacagım sanırım memun kalırım aynı benzer fiyatlarda deepcool ürünleride var ama bunu aldım bakalım ne olacak

Top Bottom