Neler Yeni

biyolojiden 60 aldim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel
Benim 60 üstü notum yok Allah sabır versin kardeşim ailen herseyi toz pembe zannediyor galiba kendileri her konuda başarılı olabiliyor mu

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Semih Aydın
Dersler senin gerçek başarını ya da potansiyelini belirlemez.
Örneğin: Alaylı ancak yazılıma tutku ile erken yaşta başlamış birisi "Mühendis" olup AA+ Not derecesine sahip olan birisine eğitim verebilir :)
O yüzden çok da kasma

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
9. sinif fen lisesi ogrencisiyim ailemin benden beklentisi cok yuksek ama daha 9. siniftan notum cok dusuk; biyoloji ilk sinav 80, 2. sinav 60. aileme hala 60 aldigimi soylemedim, nasil soyleyecegimi bilmiyorum. cok kizacaklar nasil soyleyebilirim notumu
9. sınıfta biraz afallama olur ama şimdiden toparlamaya gayret etmeye bak sen. Ben de o dönemler birsürü 50-60 çekmiştim ama sonuç olarak 9. Sınıf ortalamamı 90 yapabilmiştim.

eiwaskia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eia
9. sınıfta biraz afallama olur ama şimdiden toparlamaya gayret etmeye bak sen. Ben de o dönemler birsürü 50-60 çekmiştim ama sonuç olarak 9. Sınıf ortalamamı 90 yapabilmiştim.
valla hala 90 olamadim ama matematik girilmemis, matematik girilse belki 90 civari olur

nalo55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
mehmet
9. sinif fen lisesi ogrencisiyim ailemin benden beklentisi cok yuksek ama daha 9. siniftan notum cok dusuk; biyoloji ilk sinav 80, 2. sinav 60. aileme hala 60 aldigimi soylemedim, nasil soyleyecegimi bilmiyorum. cok kizacaklar nasil soyleyebilirim notumu
knk lisede genel de öğrenciler çalıştığını zannedip yüksek not bekliyor,günlük tekrar yapıp bir test kitabından soru çözersen 70 den düşük almazsın,yani 9,10 da günde 1 saat çalışmanı öneririm

eiwaskia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eia
knk lisede genel de öğrenciler çalıştığını zannedip yüksek not bekliyor,günlük tekrar yapıp bir test kitabından soru çözersen 70 den düşük almazsın,yani 9,10 da günde 1 saat çalışmanı öneririm
tesekkur ederim oyle yaparim artik

Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Talha Açıkgöz
sinif ortalamasi dusuk zaten 0 alan bile var ama ailem baskasinin notunun bizi ilgilendirmedigini soyluyor. zaten hoca da ayri bi sıkıntı, 1 kelime eksik diye 10 puan kirmis
Abiii benim ailemde böyle başkası bizi ilgilendirmez diyor ya şaka gibi sen niye Sınava giriyon o zaman

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Ben 14 almıştım aga 9. sınıfın ilk biyoloji sınavından :ddd

Owlore

80+
Strese gerek yok sadece söyle gitsin ailenin gözünde senden değerli değildir

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
Dostum hangi fen lisesindesin? Ben de fen lisesi mezunuyum, sınavda ilk 1000 yapan arkadaşlarımın 9da biyolojiden 40 50 aldığını hatırlıyorum :) Hocamız zorlamadan keyif alıyordu biz de ailelere anlatamıyorduk.

eiwaskia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eia
Dostum hangi fen lisesindesin? Ben de fen lisesi mezunuyum, sınavda ilk 1000 yapan arkadaşlarımın 9da biyolojiden 40 50 aldığını hatırlıyorum :) Hocamız zorlamadan keyif alıyordu biz de ailelere anlatamıyorduk.
okul bende kalsin ama oyle cok cok buyuk bi fen lisesi degil, guneydoguda bi fen lisesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom