Neler Yeni

Bodycam 2 saat sonra satışa çıkıyor

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
Merhabalar benim şahsen çok merak ettiğim ve sizinde merak ettiğinizi düşündüğüm bir oyun bugün satışa çıkıyor. Bu oyun hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum sizce ne kadar fiyatı olur beklentilerimizi karşılar mı ?

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Ready Or Not ve R6S karışımı birşeye benziyor. Fiyat ne olur acaba

pc ustasi1

80+ Silver
Merhabalar benim şahsen çok merak ettiğim ve sizinde merak ettiğinizi düşündüğüm bir oyun bugün satışa çıkıyor. Bu oyun hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum sizce ne kadar fiyatı olur beklentilerimizi karşılar mı ?
kaç dolar

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Beguile
Bu oyun yarın herkese açılacak diye biliyorum erken erişimi ücretsiz oynayabiliyormuyuz yoksa satın almaya gerek var mı?

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyun yarın herkese açılacak diye biliyorum erken erişimi ücretsiz oynayabiliyormuyuz yoksa satın almaya gerek var mı?
bende tam bilmiyorum ki ücretsiz olcağını sanmam

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Eren Ergün
20 dolardan fazla olabilir benim tahminim 30 dolar olur.

Uzun süredir beklediğim bir oyun muhteşem grafikleri ve farklı bir oynanış stili var. Benim 1650 ti lı laptopta performans kötü olmazsa şans vereceğim.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer

Uzun süredir beklediğim bir oyun muhteşem grafikleri ve farklı bir oynanış stili var. Benim 1650 ti lı laptopta performans kötü olmazsa şans vereceğim.
erken erişim diye ucuz yapabilirler bende 4060 var güzel oynatır diye düşünüyorum

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Görkem Tezer

evet arkadaşlar geçmiş olsun 30 dolar olarak çıkacakmış ve saat 23:00da çıkacağı söyleniyor şahsen o kadar paraya değmez diyip almayacağım

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
evet arkadaşlar geçmiş olsun 30 dolar olarak çıkacakmış ve saat 23:00da çıkacağı söyleniyor şahsen o kadar paraya değmez diyip almayacağım
Yazın indirime girer mi acaba?

Top Bottom