Neler Yeni

BOŞANMA DAVASI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
Merhaba arkadaşlar.Annem babamdan zina sonucu boşanma kararı verdi.Zinayı ispatlayacak bütün dellileri topladık.Annem ünlü bir boşanma davası avukatı tutmak istiyor fakat avukat biraz iyi salladı 24 bin TL dedi.Ünlü ceza avukatları bile o kadar para almıyorken bu avukatın bu kadar alması normal mi?
Mahkeme masrafı:3.000tl
Avukat mastarfı:450tl

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Merhaba arkadaşlar.Annem babamdan zina sonucu boşanma kararı verdi.Zinayı ispatlayacak bütün dellileri topladık.Annem ünlü bir boşanma davası avukatı tutmak istiyor fakat avukat biraz iyi salladı 24 bin TL dedi.Ünlü ceza avukatları bile o kadar para almıyorken bu avukatın bu kadar alması normal mi?
ya burası teknoloji forumu arkadaşım boşanma nedir ya? Avukat mı dizelim sana?

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Hocam sadece soru sormuş. Yorum yapmak cevaplamak zorunda değilsin. Yardımcı olmak zorunda hiç değilsin. Böyle konulara giriş yapmazsan daha iyi olacağını düşünüyorsan girme bence.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Katılıyorum dostum ama baksana yardıma ihtiyacı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah yardımcın olsun kardeşim çok zor bir durum , maalesef bilemiyorum avukat fiyatlarını ama gereksiz bir pahalılığı var

BirDexter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Barış Can Altunoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve Donanım
Instagram
[email protected]
Ağa bütün deliller mevcutsa, yani inanıyorsanız bunlar kesin ispat diye, öyle 24k avukata felan vermeyin... Daha düşük fiyattan bi avukat tutsanız bile o delillerle davayı alırsınız. Fiyatının yüksek olmasının tek nedeni ünlü ve de oyun diliyle konuşursak win rate inin yüksek olması... Ve bi de AÇ BİR KÖPEK oluşu

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
Öncelikle bu elim olay için çok üzüldüm. Umarım her şey daha iyi olur.Fakat buradaki arkadaşların çoğu daha genç yaşta olduğu için sorunun cevabını yanlış yerde arıyorsun.3-4 avukat ile daha görüşün o şekilde karara varın.Son bir tavsiye, isim yapmış avukatlar genelde çok iş alır, ve iş aldığı kişinin arkası sağlam değilse, onun işini avukatlık bürosundaki asistanlar yapar. O yüzden orta halli kadın bir avukat ile görüşmenizi tavsiye edebilirim. Kadın diyorum çünkü kadın avukatlar gerçekten çirkef oluyor :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle bu elim olay için çok üzüldüm. Umarım her şey daha iyi olur.Fakat buradaki arkadaşların çoğu daha genç yaşta olduğu için sorunun cevabını yanlış yerde arıyorsun.3-4 avukat ile daha görüşün o şekilde karara varın.Son bir tavsiye, isim yapmış avukatlar genelde çok iş alır, ve iş aldığı kişinin arkası sağlam değilse, onun işini avukatlık bürosundaki asistanlar yapar. O yüzden orta halli kadın bir avukat ile görüşmenizi tavsiye edebilirim. Kadın diyorum çünkü kadın avukatlar gerçekten çirkef oluyor :)
teşekkür ederim bir kaç avukatla daha konuşacağım

Katılıyorum dostum ama baksana yardıma ihtiyacı var

Allah yardımcın olsun kardeşim çok zor bir durum , maalesef bilemiyorum avukat fiyatlarını ama gereksiz bir pahalılığı var
teşekkürler

bir çok avukatlık formuna sordum geri dönüş olmadı.telefon la bir kaç avukatın telefonunu arayacağım o şekilde soracağım teşekkürler.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
24 bin TL nedir kardeşim. Delil varsa zaten ortalama bir avukat tuttuğunu koparır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alper kurudagli
24 bin TL nedir kardeşim. Delil varsa zaten ortalama bir avukat tuttuğunu koparır.
ünlü diye diyorlar da bende anlamadım ne dellil cıkarmaya uğraşacak ne de başka bir işe.Gidecek medeni kanuna göre haklarımızı isteyecek.Yapacağı bir iş daha var o da can tehlikesi olmasına karşılık savcılıktan koruma kararı cıkarması

allah kimseye boşanma dava düşürmesin.
eğer zina yapan ******** ve kendi ailesini sömürmeye eğilimli ise boşanmak iyi bir şey.Ayrılıkların bazıları hayır bazıları şerdir.En iyisi de doğruyu yanlışı görüp doğruyu seçebilmek

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,586
Üyeler
138,382
Son üye
sosyologlan
Top Bottom