Neler Yeni

Yardım Boşta Duran Kart İle Mining Yapmak..!!!

yusakaraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yuşa Kara
Instagram
creepersia
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198301028968/
Discord
yusakaraa
Ekran kartı ile mining kar bırakan bir işlem değil artık malesef hocam. İşlemci ile yapabilirsiniz isterseniz. Hangi işlemciyi kullanıyorsunuz?

Bende Ryzen 5 3600 var aylık toplam elektrik faturasının tamamını çıkarıyor bazen fazlada bıraktığı oluyor. Her zaman açık olmuyor mining oyunlara vs girerken kapatıyorum.
Merhaba hangi uygulamayı kullanıyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Ekran kartını satıp parayı değerlendirin daha kaarlı olur. Veya yedekte durmaya devam edebilir
Ekran Kartını Satmaya Çalıştım Uzun Sürelerdir Ama Kimse Almıyor Keza Rx550 4Gb Dahi Olsa Eski Bir GPU Ve Güncel Oyunlarda Pek De İstendiği Gibi Performans Vermiyor.. Hatta Açmıyor Bile Bazen.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Zararı Umrumda Bile Değil Ki Üst Tarafta Defalarca Zararı Umursamadığımı Söyledim..
Ama Anladığım Kadarıyla AMD'nin SÜrücüsünü Yüklemeden Mining Yapamıyorum.. Doğrumudur..?!
Doğrudur. Hem Nvidia hem AMD sürücüsü kurulu olacak. Yalnız Nvidia kartı boşta bırakıp sadece AMD ile mining yapmanın yolu var mı bilmiyorum. Bir Miner yazılımı çalıştırdığında bilgisayardaki tüm ekran kartlarına otomatik mining yaptırır çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Necip5270392
Doğrudur. Hem Nvidia hem AMD sürücüsü kurulu olacak. Yalnız Nvidia kartı boşta bırakıp sadece AMD ile mining yapmanın yolu var mı bilmiyorum. Bir Miner yazılımı çalıştırdığında bilgisayardaki tüm ekran kartlarına otomatik mining yaptırır çünkü.
Bildiğim Kadarıyla Komutlarla Devre Dışı Bırakılabiliyor. Hatta Otomatik Manuel Olarak Ayarlayabiliyorsun Bu Olayı Ki Otomatiği Genelde Minerlar Kullanıyor Kart Sistemden Düştüğünde Otomatik Mining'e Geri Dönsün Diye..
Ama Tabi Benim Bakındığım Zamanlardı Onlar Değişmiş Olabilirler..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,114
Üyeler
141,668
Son üye
miragedustll
Top Bottom