Neler Yeni

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Peki tamamen genetikmiydi yoksa bir uğraşın oldu mu?Mesela ben yattığım yerden uzadım
evde oturarak uzadım hiçbir şey yapmadım :D ama kıllanma aşırı problem olmaya başladı baya uzadılar ya :D

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Arkadaşlar aranızda veya çevrenizde aniden boy atan oldu mu? Olduysa kaç cm uzadı? Bende 17 yaşındayım bu aralar hızlı uzamaya başladım
inş uzarsın benim 16 yaşındayken arkadaşım 165 filandı 17 olunca cocuk 180 mi ne oldu tabi 8-9 ay görmedim de eleman fena boy atladı bende 15 den beri 178'im xd 18 oldum boy hala aynı bazıları erken uzuyor bazıları da sırığa dönüşüyor sonradan
Mesaj otomatik birleştirildi:

evde oturarak uzadım hiçbir şey yapmadım :D ama kıllanma aşırı problem olmaya başladı baya uzadılar ya :D
benim bacakları görsen :D 18im bu yaz epilasyon yaptırcam kollar vs rahatta göğüs ve bacak kılım babamdan fazla oldu bizim nesil şanssız full hormonlu beslendik aha görüyoz hormonu kıl adam oldum

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
inş uzarsın benim 16 yaşındayken arkadaşım 165 filandı 17 olunca cocuk 180 mi ne oldu tabi 8-9 ay görmedim de eleman fena boy atladı bende 15 den beri 178'im xd 18 oldum boy hala aynı bazıları erken uzuyor bazıları da sırığa dönüşüyor sonradan

benim bacakları görsen :D 18im bu yaz epilasyon yaptırcam kollar vs rahatta göğüs ve bacak kılım babamdan fazla oldu bizim nesil şanssız full hormonlu beslendik aha görüyoz hormonu kıl adam oldum
Nerde yaptırcan artık bende düşünmüyor değilim 😅

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Nerde yaptırcan artık bende düşünmüyor değilim 😅
şehir değiştirme olayım olabilir o yüzden çok araştırmadım ama istanbulda iyi yerler çok zamanında tanıdıklarım vs yaptıran oldu onlara sorucam yada mersinde yaptırcam belli dğeil ama min 5-6k gider gib iyazın çalışcam

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
şehir değiştirme olayım olabilir o yüzden çok araştırmadım ama istanbulda iyi yerler çok zamanında tanıdıklarım vs yaptıran oldu onlara sorucam yada mersinde yaptırcam belli dğeil ama min 5-6k gider gib iyazın çalışcam
İstanbuldayım özelden veya burdan mekan söyleyebilir misin yaptıranlar veya iyi olanları

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
İstanbuldayım özelden veya burdan mekan söyleyebilir misin yaptıranlar veya iyi olanları
sorarım kankam isim alayım birde netten bakayım ona göre söylerim ismi sana direkt atmayam bişi filan olur mazallah içime sinmez

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Ya aslında şöyle çıksın tamam okey ama fazla uzamasın hocam :D
Önce makine ile veya tüy dökücü ile alıyorsun bro. Sonra ağda çakıyorsun hafif uzayınca. 2 3 ay zaten kolay kolay uzamıyor. En azından epilasyon yaptırana kadar. Yoksa bacağım bizim köyden daha fazla ağaç var.

sorarım kankam isim alayım birde netten bakayım ona göre söylerim ismi sana direkt atmayam bişi filan olur mazallah içime sinmez
Tamamdır knk acelem yok. Ben ağustos tan sonra kesin yaptırıcam. Hem spor yapıyorum hem kıl olmuyor. Geliştiğimi göremiyorum 😅

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Kızlarda boy atma aniden olur. Erkekler yavaş yavaş uzar. Genelde kural budur. Tabi 17 yaş da her türlü uzarsın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom