Neler Yeni

bu 3 laptop dan hangisi

B0ra

80+ Bronze
Marka kötülemesi değil bu ben olanı söylüyorum gerçekler acıdır güzel kardeşim başıma geldi ve sadece ben değil bir sürü kişi sorunlarını yaşadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu yorumu genelde cahil çocuklar dan sıkça duyuyorum yazık bu 15 yaş ve altı gittikçe saygısız olmaya başladı.

Eğer yurt dışından alırım dersen 3070 li aceri al ama garanti olayı gümrük olayını bilmiyorum.
Biliyormusunuz sizin sadece yaşınız büyük. Saygı desen yok kafa desen yok. Ben büyüğüm her istediğimi yaparım kafasındasınız.

Musa Dinç

80+ Bronze
Biliyormusunuz sizin sadece yaşınız büyük. Saygı desen yok kafa desen yok. Ben büyüğüm her istediğimi yaparım kafasındasınız.
Bu kadar mı cahil oldun güzel kardeşim ? Kullanmadığın görmediğin bilmediğin şeyler hakkında yorum yapman doğru mu? ben birebir kullanmış biri olarak söyledim ki beni geçtim geçen önerdiğim arkadaşı da etiketledim ve şuan çok memnun kullanıyor yani kulaktan dolma bilgilerle gelip marka savunma . Casper 2 sene öncesinde cidden berbatdı son ürünleri gayet iyi.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
bu 3 unden birisi ancak hangısı acer almanyadan getıttırebılırım hangısı daha yuksek fps verır oyunlarda ayrıca harici ekran da alıcam
Nitro 5 forum tarafında da en çok önerilen model tercihiniz bu yönde olabilir.

B0ra

80+ Bronze
Bu kadar mı cahil oldun güzel kardeşim ? Kullanmadığın görmediğin bilmediğin şeyler hakkında yorum yapman doğru mu? ben birebir kullanmış biri olarak söyledim ki beni geçtim geçen önerdiğim arkadaşı da etiketledim ve şuan çok memnun kullanıyor yani kulaktan dolma bilgilerle gelip marka savunma . Casper 2 sene öncesinde cidden berbatdı son ürünleri gayet iyi.
Gidin bu plaaton marka psu'yu alın.
Sizi belkide 1 yıl idare edecektir. O zaman siz 1 yılın sonunda "Plaaton çok iyi herkese öneririm" diyebilecek misiniz? Bir ürün sizi mutlu edebilir. Ama bu o ürünün iyi olduğunu göstermez.

Musa Dinç

80+ Bronze
Nitro 5 forum tarafında da en çok önerilen model tercihiniz bu yönde olabilir.
Yurt dışında tek sıkıntısı o ben o yüzden tr den önerdim benim bildiğim acer da msi gibi türkiyede garantisi olmuyor.

Gidin bu plaaton marka psu'yu alın.
Sizi belkide 1 yıl idare edecektir. O zaman siz 1 yılın sonunda "Plaaton çok iyi herkese öneririm" diyebilecek misiniz? Bir ürün sizi mutlu edebilir. Ama bu o ürünün iyi olduğunu göstermez.
Bak güzel kardeşim sen neyin derdindesin anlayamadım ben yaşadığımı söyledim 2 seneye yakın g770 kullandım 2 sene dir g900 kullanıyorum yani nerede sorun bi anlatsana ?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Yurt dışında tek sıkıntısı o ben o yüzden tr den önerdim benim bildiğim acer da msi gibi türkiyede garantisi olmuyor.
Evet doğru MSI bile yok servis point var bizzat böyle görkemli bir şekilde kafan rahat olmuyor. Zaten bazı hard disk markaları bile Türkiye'de hiç servis point bile yok direk yurtdışına göndermek zorunda kalıyorsun. Satış yapan yer bile ilgilenmiyor. Gönder et gelsin derken gümrük vergisi çıkartıyorlar rezalet bir durum cidden.

B0ra

80+ Bronze
Bak güzel kardeşim sen neyin derdindesin anlayamadım ben yaşadığımı söyledim 2 seneye yakın g770 kullandım 2 sene dir g900 kullanıyorum yani nerede sorun bi anlatsana ?
Excalibur ısınma sorunu yaşatıyor diyorum. Mesela o attığım psu sizi 1 yıl idare eder. O psu'yu ben satın alırım 1 ay sonra elimde kalır. Şimdi siz önerirsiniz o psu'yu ama ben önermem. Çünkü benim elimde kaldı ama siz kullanabildiniz.

Musa Dinç

80+ Bronze
Evet doğru MSI bile yok servis point var bizzat böyle görkemli bir şekilde kafan rahat olmuyor. Zaten bazı hard disk markaları bile Türkiye'de hiç servis point bile yok direk yurtdışına göndermek zorunda kalıyorsun. Satış yapan yer bile ilgilenmiyor. Gönder et gelsin derken gümrük vergisi çıkartıyorlar rezalet bir durum cidden.
En azından 1 yer var MSI da türkiye garantisinden yararlanabiliyor. Casperın sanırım daha yaygın yetkili servisi çoğu ilde var bursa da 3 tane var.

Excalibur ısınma sorunu yaşatıyor diyorum. Mesela o attığım psu sizi 1 yıl idare eder. O psu'yu ben satın alırım 1 ay sonra elimde kalır. Şimdi siz önerirsiniz o psu'yu ama ben önermem. Çünkü benim elimde kaldı ama siz kullanabildiniz.
Kardeşim yanlış biliyorsun kullanmadan anlayamazsın diyorum zorlama. Casperın kullandığı fabrika çıkışı bile olsa termal macunu kötü bu yüzden ısınma sorunu yapıyordu ben burada bir konu görmüştüm servis macunu ile kendi macununu kıyaslamış arada fark vardı ki bende bunu görerek test ettim ve 1 sene boyunca ikisinine de kendim zf-12 12W/kh değerinde termal macun sürdüm.

B0ra

80+ Bronze
.

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    34.6 KB · Hit: 24
  • Screenshot_20220320-092412_Opera.jpg
    Screenshot_20220320-092412_Opera.jpg
    105.5 KB · Hit: 22

Musa Dinç

80+ Bronze

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Evet Casper tarafında eski kasalar sıkıntılı idi yeni kasalar daha doğrusu son 3 senedir düzeltme oldu ama telefon tarafında berbat bir durum da güncelleme olayı baştan aşağı kötü ek olarak bütün ürünleri dediğiniz gibi dört dörtlük değil arada pürüzler olunca insan bir kuşku ediyor misal kardeşim Casper L20 tablet kullanıyor 24 saat elinden düşürmüyor 3 sene olacak daha garanti yolu görmedi biraz da şans işi 2 3 sene önceki bilgisayar modelleri için aynısını diyemem telefonlarını zaten salla tabletleri bana göre iyi garanti tarafına hiç bir zaman ürün yollamadim o tarafla ilgili bir bilgim yok bir şey diyemem

Musa Dinç

80+ Bronze
Evet Casper tarafında eski kasalar sıkıntılı idi yeni kasalar daha doğrusu son 3 düzeltme oldu ama telefon tarafında berbat bir durum da güncelleme olayı baştan aşağı kötü ek olarak bütün ürünleri dediğiniz gibi dört dörtlük değil arada pürüzler olunca insan bir kuşku ediyor misal kardeşim Casper L20 tablet kullanıyor 24 saat elinden düşürmüyor 3 sene olacak daha garanti yolu görmedi birazda şans işi 2 3 sene önceki bilgisayar modelleri için aynısını diyemem telefonlarını zaten salla tabletleri bana göre iyi garanti tarafına hiç bir zaman ürün yollamadim o tarafla ilgili bir bilgim yok bir şey diyemem
Aman diyim laptopları haricinde bulaşmayın bende bilgisayarına güvenerek aldım berbat bir daha hayatta telefonlarını almam.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Aman diyim laptopları haricinde bulaşmayın bende bilgisayarına güvenerek aldım berbat bir daha hayatta telefonlarını almam.
Casper Via F1 kullanıcısı idim ömrümden 2 sene gitti aldığım günden itibaren güncelleme gelmedi 2017 yılında alan birisiyim ve yeni çıkan model idi android 6.0 da kaldı yazık cidden 2017 yılına göre özellik olarak iyiydi güncelleme gelmedi. Zaten artık tablet tarafında kardeşim kullandı sıkıntı olmadı ama ben geçenlerde aldım çok yavaş cinnet geçirir tek güzel yani servis görmedi :) Bir Toshiba laptop vardı ben de 8 sene kullandım yeni çıkan ürünler genel anlam da eskileri kadar kasa yapısı olarak sağlam üretilmiyor ne yazık ki

Top Bottom