Neler Yeni

Bu bilgisayar alınır mı?

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Alev Fırtınası
Bu zaten arkadaşın konudaki attığı sistem. Kasaları vb beğenmedim. Bakın ikisinede en adam gibi olan parçaları dizin fiyat vs si attırın. Hangisi daha iyise ona karar verilsin.
Senin attığın sisteme karşılık olarak söyledim. Bildiğin denk parçalar sadece fiyatı yüksek seninkinde.

Slhcfc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Salih
Şimdi görmüşüm durduk yere ekran kartının OC versiyonunu almışsın aman diyeyim. Zaten OC'yi istediğin şekilde kendin yapabiliyorsun yani aldığın kart tamamen aynı olacak bildiğin scam. Twin modelinin soğutması zaten iyi, super x3'e falan gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 TB depolama isteyen Crucial P3 2TB SSD seçebilir gayet f/p.

Alınmaz bu var aynısı ama daha ucuz https://www.gaming.gen.tr/urun/3529...6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
Attığın sistemi görünce inno ve palit i araştırayım dedim biraz. 3x modelin soğutma için daha iyi olacağını söyleyenler olmuş. Dual versiyonların marka fark etmeksizin düşük kaldığını söylemişler. 1600 TL'ye soğutma performansını iyileştirmek iyi gibi geldi. Oc ile işim yok yani sadece soğutma için düşünmüştüm. Kasa olarak da hangisi daha iyi bilmiyorum sadece seçim yaptım öyle.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Alev Fırtınası
Attığın sistemi görünce inno ve palit i araştırayım dedim biraz. 3x modelin soğutma için daha iyi olacağını söyleyenler olmuş. Dual versiyonların marka fark etmeksizin düşük kaldığını söylemişler. 1600 TL'ye soğutma performansını iyileştirmek iyi gibi geldi. Oc ile işim yok yani sadece soğutma için düşünmüştüm. Kasa olarak da hangisi daha iyi bilmiyorum sadece seçim yaptım öyle.
Palit'in soğutması biraz daha kötü, ama Inno3D Twin modellerinin soğutması iyi, iyileştirmeye gerek yok.

Harcayacak paran varsa Crucial P3 2 TB SSD seçebilirsin, 2 TB'a göre uygun fiyat.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,508
Üyeler
152,261
Son üye
beetlen124
Top Bottom