Neler Yeni

Bu Dualshock 4 orjinalmidir Iraktan alınma?

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Kapalı kutu diye sattıkları ürünler neden açılmış fotoğraf çekilmiş oluyor? Sonuçta ben onu alırken güvenlik bandı kapalı demekki kutusundan çıkarılmamış orjinal ürün diye düşünüyorum. Ama o fotoğraf çekiyorum diye çıkartıp replika ürün koyabilir değil mi?

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Sarı
Kapalı kutu diye sattıkları ürünler neden açılmış fotoğraf çekilmiş oluyor? Sonuçta ben onu alırken güvenlik bandı kapalı demekki kutusundan çıkarılmamış orjinal ürün diye düşünüyorum. Ama o fotoğraf çekiyorum diye çıkartıp replika ürün koyabilir değil mi?
Yani evet hocam koyulabilir , ikinci el ds4 lerde arkadan fotosunu atıyorlar cihazın üzerinde böyle sony barkodu etiketi falan var onlar kesin orjinal mi oluyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Arıkan
Hocam ne yaptın aldın mı? Aynı satıcıdan orjinalse ben de almayı düşünüyorum aldıysan orjinal çıkıp çıkmadığını söyleyebilir misin?

CptSpork

80+ Bronze
Sony biraz garip bi firma ama 2 yıl önce Turkcell'den aldığım DS4 v2'yi zor bi şekilde (nası yaptığımı hatırlamıyorum) sony sitesinden garanti kontrol kısmına girip kontrol edebilmiştim. Biraz araştırırsanız nasıl kontrol edebileceğinizi, ürünün arkasında seri numarası yazar. Satıcıdan size kanıt sağlamasını veya seri numarasını göndermesini isteyin. DS4 ürününde çakma olma ihtimali yüksek. Çakması çok fazla üretilen bi ürün. Dikkatli olun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,571
Üyeler
141,313
Son üye
N3mye
Top Bottom