Neler Yeni

Bu Emoji Ne Anlama Geliyor ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğer sevdiğiniz veya bir arkadaşınız bunu attıysa cevap basittir. Şu emojiler işinizi görür: 👉🏿👌🏿 veya 🥵😉

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,569
İsim
uwu
Eğer sevdiğiniz veya bir arkadaşınız bunu attıysa cevap basittir. Şu emojiler işinizi görür: 👉🏿👌🏿 veya 🥵😉
Ateşli emojiyi ve şeftaliyi zoomdan canlı derste chate yazıyordu benim sınıftaki şahıs hoca da oğlum şeftali atma diyordu -5 puan kırdı diye hocayı aratmis annesine 🤣

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Ahmet Yıldırım
Arkadaşça kalpler bağlı birbirimize demek istemiş. Boşuna ümitlenme bundan bir şey çıkmaz.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Selamlar kızla konuşurken bana 2 kere bu emojilerden attı utandım soramadım ne anlama geliyor acaba normal sohbet ederken ve sohbeti bitirirken attı sizce anlamı nedir ? Çok merak ediyorum.
Sohbet ederken attığı:🤍🔗
Sohbet bittiğinde attığı ise bu: 🔗🤍

hayatımda bir beyaz atlı prens var onunla bir birimize bağlıyız..

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Selamlar kızla konuşurken bana 2 kere bu emojilerden attı utandım soramadım ne anlama geliyor acaba normal sohbet ederken ve sohbeti bitirirken attı sizce anlamı nedir ? Çok merak ediyorum.

Geliyor geceleri düşüncelerle dolu geçecek günler :D
Her kızın dilinde farklı olabiliyor bu, bazılarında beyazın bile bi anlamı var öyle karışık bir mevzu. Emojilere takılma çünkü siz sevgili değilsiniz yani belki bu emojiyi sevdiği için herkese atıyordur. Her şeyin altında bir mesaj aramamak lazım... Hep derim kötü düşünüp kötüye hazırlıklı olmak en iyisidir. İyi çıkarsa şaşırır, mutlu olursun. Fazla kasmaya gerek yok.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
umt
Discord
umt#4257

sanırım aşık

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
ahmet okan
Geliyor geceleri düşüncelerle dolu geçecek günler :D
Her kızın dilinde farklı olabiliyor bu, bazılarında beyazın bile bi anlamı var öyle karışık bir mevzu. Emojilere takılma çünkü siz sevgili değilsiniz yani belki bu emojiyi sevdiği için herkese atıyordur. Her şeyin altında bir mesaj aramamak lazım... Hep derim kötü düşünüp kötüye hazırlıklı olmak en iyisidir. İyi çıkarsa şaşırır, mutlu olursun. Fazla kasmaya gerek yok.
Tam dediğiniz gibi oldu teşekkür ederim hocam. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumları için Herkeze teşekkür ederim.

Top Bottom