Neler Yeni

Yardım Bu Işık Sızması Normal mi?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Napmalıyım fakat ips monitör lerde hep varmış az da olsa. Bende bi tek sol üstteki yer farkediliyor siyah'ta baya incelersen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ışık sızması fabrikadanmı böyledir sonradan oluşmamıştır deilmi
IPS panellerde genelde oluyor ışık sızması , sizinki biraz fazla ama gündelik hayatta rahatsız etmiyorsa uğraşmayın.

efe can_-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe can
IPS panellerde genelde oluyor ışık sızması , sizinki biraz fazla ama gündelik hayatta rahatsız etmiyorsa uğraşmayın.
Ürünü göndersem büyük ihtimalle deişmicek. Daha yeni geldi.

Şunu merak edıyom bu sonradanmı oluşmuştur.

Ağalar yardım etseniz

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
921
İsim
Taksim Delisi Cenk
sonradan oluşcağını sanmam.2 3 yıldır Va panel kullanıyorum. ilk günden itibaren var. Aoc de kullandım suan asus tuf var bundada var.Seni rahatsız etmiyorsa devam et. garanti bitmesine 2 3 ay kala yollarsın bi garantiye ya

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ürünü göndersem büyük ihtimalle deişmicek. Daha yeni geldi.

Şunu merak edıyom bu sonradanmı oluşmuştur.

Ağalar yardım etseniz
Sonradan olmamıştır. Monitörün kalitesiyle de alakası yok. 1.5 senede 5 tane monitör aldım 4 ünde ölü pixel + ışık sızması vardı iade ettim. 8bintl ye 1080p monitör aldım onda bile vardı. Sonra insanların en çok ölü pixel çıkıyor dediği g24f-2 modeli aldım 3500tl ye filan ne ışık sızması var rahatsız eden ne ölü pixel çıktı. Tamamen şans bu durum.

efe can_-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe can
Sonradan olmamıştır. Monitörün kalitesiyle de alakası yok. 1.5 senede 5 tane monitör aldım 4 ünde ölü pixel + ışık sızması vardı iade ettim. 8bintl ye 1080p monitör aldım onda bile vardı. Sonra insanların en çok ölü pixel çıkıyor dediği g24f-2 modeli aldım 3500tl ye filan ne ışık sızması var rahatsız eden ne ölü pixel çıktı. Tamamen şans bu durum.
sonradan oluşcağını sanmam.2 3 yıldır Va panel kullanıyorum. ilk günden itibaren var. Aoc de kullandım suan asus tuf var bundada var.Seni rahatsız etmiyorsa devam et. garanti bitmesine 2 3 ay kala yollarsın bi garantiye ya
Herkeze teşekkür ediyorum rahatsız etmiyor üründe parlak piksel de var malum havalar soğuk yolladımda degişmeden gelirse büyük sıkıntı ürünü baya kullancam sonrasında rahatsız ederse 2 yıl garantisi var zaten veririm.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
ışık sızması çoğu ips panelde oluyor fotoğrafta fazla görünmesi normal. senin gözünü rahatsız etmiyorsa sorun yok demektir zaten sadece siyah ekranda görünür genelde aksi durumlarda zaten anormaldir

Top Bottom