Neler Yeni

Bu kasada sıvı soğutma nereye takılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Serhan
Başlıkta belirttiğim gibi 240 mm sıvı soğutma aldım sizce bu kasanın neresine takmak uygun olur

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,375
İsim
Çağatay
Başlıkta belirttiğim gibi 240 mm sıvı soğutma aldım sizce bu kasanın neresine takmak uygun olur
https://www.xigmatek.com/product_detail.php?item=257
Üst kısıma 240mm takabilirsiniz.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,375
İsim
Çağatay
Bu konularda çok tecrübeli değilim normal bir insanın becerebileceği bir şey mi bu yoksa parayla montaj yaptırmak daha mı mantıklı
Hiç tecrübeniz yoksa bilen yapsın daha iyi ama eliniz yatkınsa kolay bir şey internette de çok video var sıvı soğutucu montajı nasıl yapılır konulu. İzleyerek fikir edinebilirsiniz, yapıp yapamayacağınıza karar verirsiniz.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bu konularda çok tecrübeli değilim normal bir insanın becerebileceği bir şey mi bu yoksa parayla montaj yaptırmak daha mı mantıklı
basit bişey aslında internetten izle nasıl kuruldunu zor oldunu dusunursen bilgisayarciya yaptırırsın (üste tak daha iyi olucaktir eğer bilgisayarciya gidersen öne felan takalım derse hayır üste istiyorum de muhakkak)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Serhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç tecrübeniz yoksa bilen yapsın daha iyi ama eliniz yatkınsa kolay bir şey internette de çok video var sıvı soğutucu montajı nasıl yapılır konulu. İzleyerek fikir edinebilirsiniz, yapıp yapamayacağınıza karar verirsiniz.
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

basit bişey aslında internetten izle nasıl kuruldunu zor oldunu dusunursen bilgisayarciya yaptırırsın (üste tak daha iyi olucaktir eğer bilgisayarciya gidersen öne felan takalım derse hayır üste istiyorum de muhakkak)
Galiba kendim deneyeceğim olmazsa götürürüm. Daha önce kurulum yapmıştım kablolama da berbat olmuştu hayırlısı. 500 lira istiyorlar montaj için

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba kendim deneyeceğim olmazsa götürürüm. Daha önce kurulum yapmıştım kablolama da berbat olmuştu hayırlısı. 500 lira istiyorlar montaj için
çok ona vericen parayla git daha iyi sıvı soğutma al yada sistemde eksik yükseltmen varsa onu yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,547
Üyeler
151,755
Son üye
Gunter78
Top Bottom