Neler Yeni

bu kız neden beni engelledi

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
https://forum.donanimarsivi.com/konu/bu-kiz-ne-yapmaya-calisiyor.504032/ burda da yazmıstım ınstagramda istegımı 1 hafta sonra kabul ettı sonra bana attıgı istegı gerı cekıp takıpcılerden cıkardı az once ıse beni engelledi bunları sızce neden yapıyor hıcbır anlam veremıyorum sadece sevmıstım kızı hıcbır kotulugumu gormedı 14 hafta once red yemıstım ondan. sımdı de bunlar oluyor o gunden bu gune topu topu 2-3 defa konusmamısızdır anlam veremedım nedne boyle davranıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada ıstegını gerıo cıkarıp takıpten cıkarması gecen hafta oluyor

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,355
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
naz yapıyo naz

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,868
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Git konuş derdi neymiş öğren.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
naz yapıyo naz
Sanki biraz naz ediyorsun amma
Senin bana gönlün var gibi, gibi
Yüzüme karşı git diyorsun amma
Sanki gözlerin kal der gibi, gibi
-Barış MANÇO

Peşini bırakın derim. Kafa yormanın pek de manası yok.
VALLA hocam bırakmak zorundayım cunku 4 ay sonra benı yenı seyler beklıyor unı sınavı var

Git konuş derdi neymiş öğren.
aklımı yıyıp bıtırıyor yuz yuze konusmamam ancak ınsatgaram fake hesaptanyazabılırım

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
VALLA hocam bırakmak zorundayım cunku 4 ay sonra benı yenı seyler beklıyor unı sınavı var
Zorunda olmasanız da böyle kişilerin peşinde koşmamalısınız, insanın gururu olmalı bence.
aklımı yıyıp bıtırıyor yuz yuze konusmamam ancak ınsatgaram fake hesaptanyazabılırım
Bence yapmayın, onun yerine başka yerlere yönelin

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
naz yapıyo naz
acıldııgmda baska bır okuldan bırısyle konuusyorum demıstı bana onun yakın arakdasıyla benım yakın arakdasım sevgılı ona da sanald ıstanbulda bırısyle konusuyorum demıs bu kızın hayatı palavra uzerıne mı kurulu

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,868
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Cesaretini git topla konuş. Konuşamamak nedir pek anlamıyorum konuşmadan nasıl bir şeyler elde etmeyi planlıyorsun. Mesajla felan olmaz bu işler. Git cesaretini topla karşısına çık aksi diye bir seçenek yok.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Cesaretini git topla konuş. Konuşamamak nedir pek anlamıyorum konuşmadan nasıl bir şeyler elde etmeyi planlıyorsun. Mesajla felan olmaz bu işler. Git cesaretini topla karşısına çık aksi diye bir seçenek yok.
red yedım zaten daha ne dıyryım

Zorunda olmasanız da böyle kişilerin peşinde koşmamalısınız, insanın gururu olmalı bence.

Bence yapmayın, onun yerine başka yerlere yönelin
neye yonelmelıyım

louis bloom

80+ Silver
https://forum.donanimarsivi.com/konu/bu-kiz-ne-yapmaya-calisiyor.504032/ burda da yazmıstım ınstagramda istegımı 1 hafta sonra kabul ettı sonra bana attıgı istegı gerı cekıp takıpcılerden cıkardı az once ıse beni engelledi bunları sızce neden yapıyor hıcbır anlam veremıyorum sadece sevmıstım kızı hıcbır kotulugumu gormedı 14 hafta once red yemıstım ondan. sımdı de bunlar oluyor o gunden bu gune topu topu 2-3 defa konusmamısızdır anlam veremedım nedne boyle davranıyor

salla reis 3. dünya savaşı geliyo boşver hayatını yaşa yeni manitlere kaç

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Hocam cevabını sorarak öğrenebilirsiniz konuşun güzelce

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini