Neler Yeni

Öneri Bu Klavye Alınır mı?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Hocam numpad istiyorum evet. Monster Pusat K3 Pro ya da Evga Z20 nasıldır bilginiz var mı? Eger bu ikisini de onay vermezseniz diger arkadasin attigi Asus' u da düşünüyorum. Kafam çok karıştı.
Aralarında en mantıklısı akko, kristal switch var o klavyede ve güzel kafanın karışmasına gerek yok Asus tuf parasının hakkını verecek bir klavye değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Aralarında en mantıklısı akko, kristal switch var o klavyede ve güzel kafanın karışmasına gerek yok Asus tuf parasının hakkını verecek bir klavye değil
Hocam o Akko' nun siyah rengi var mi acaba rengi içime sinmiyor.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Hocam o Akko' nun siyah rengi var mi acaba rengi içime sinmiyor.
Şu an mobildeyim de akşam bulursam atarım. O mavi klavyede dediğim gibi crystal swittch var ve tuş hissiyatının ve kalitesinin çok iyi olduğu söyleniyor (ben kendim kullanmadım) ayrıca sesi de çok güzel youtube a akko crystal switch diye yazarsanız sesini dinleyebilirsiniz. Ben bi arkadaşımın klavyesi de akko jelly switch kullanmıştım o da çok iyiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Şu an mobildeyim de akşam bulursam atarım. O mavi klavyede dediğim gibi crystal swittch var ve tuş hissiyatının ve kalitesinin çok iyi olduğu söyleniyor (ben kendim kullanmadım) ayrıca sesi de çok güzel youtube a akko crystal switch diye yazarsanız sesini dinleyebilirsiniz. Ben bi arkadaşımın klavyesi de akko jelly switch kullanmıştım o da çok iyiydi
Anladim hocam tesekkur ederim rengini bulabilirseniz direkt alirim onu. Peki klavye yüksek mi? Bilek desteği yok ya o yuzden soruyorum. Su anki klavyem desteksiz asla kullanılmaz mesela cok yukarda kalıyor tabani cok kalın.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Anladim hocam tesekkur ederim rengini bulabilirseniz direkt alirim onu. Peki klavye yüksek mi? Bilek desteği yok ya o yuzden soruyorum. Su anki klavyem desteksiz asla kullanılmaz mesela cok yukarda kalıyor tabani cok kalın.
Çok yüksek değil gibi duruyo, YouTube dan baktığım kadarıyla ama tercih meselesi kullanamazsan alırsın bi tane.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
TRY 2,072.07 | AKKO siyah ve altın 3098B 90% düzeni 98 tuşları Hot-Swap Bluetooth mekanik klavye ASA Keycaps RGB AKKO CS jöle anahtarları
https://a.aliexpress.com/_mPhic2c aliexpress te jelly switchlisi var ama stok yok görünüyo

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Yok hocam haklısınız. Peki siz hangisini alırdınız Evga Asus ve Akko arasından?
diğer klavyeler arasında bilgim oladığı için net yorum yapamam ama şöyle diyebilirim ben alacak olsam asus alırdım kişisel tercih

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Berke Arslan
Hocam bu iyiyse direkt alayim. Asusu alacaktım tam ben de. Bunda istediğim her sey var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu iyiyse direkt alayim. Asusu alacaktım tam ben de. Bunda istediğim her sey var.
Bu da güzel de rengi siyahı var mi acaba bunun?

Top Bottom