Neler Yeni

Bu konuda ne yapmalıyım ?

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Bahsettiğinize benzer bir olayı ben de yaşadım. Monitörümü satıyordum ve çok değil bir kaç gün sonra bir arkadaş sıkı pazarlık yaptı ben de verdiği teklifi kabul ettim. Adres tarifi falan yapıldı. O sırada başkaları daha iyi teklifte bulundu ve ben başkasıyla anlaştığımı söyledim. Ancak şahıs gelmedi bile. Sorduğumda ise sıfır ürün aldım dedi. Bence durumu karşı tarafa izah edin. Ürünün fiyatına oranla az bir meblağ değil. Anlayışla karşılaması gereken o.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Bahsettiğinize benzer bir olayı ben de yaşadım. Monitörümü satıyordum ve çok değil bir kaç gün sonra bir arkadaş sıkı pazarlık yaptı ben de verdiği teklifi kabul ettim. Adres tarifi falan yapıldı. O sırada başkaları daha iyi teklifte bulundu ve ben başkasıyla anlaştığımı söyledim. Ancak şahıs gelmedi bile. Sorduğumda ise sıfır ürün aldım dedi. Bence durumu karşı tarafa izah edin. Ürünün fiyatına oranla az bir meblağ değil. Anlayışla karşılaması gereken o.
uzun bir mesajla açıkladım,cevap bile vermedi

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Ahıskalı
Takılmayın, internet üzerinden satışlarda böyle şeyler normal karşılanmalı. İstediğiniz fiyattan satarsınız umarım, hayırlı olsun.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
boşverin hocam o zaman 2300 verenlerden birine satın
Mesaj otomatik birleştirildi:

buna benzer bi olayı karşı tarafa ben yaptım (istemesemde yaptım) dualshock 4 alıcaktım adama dedim yarın eğer aksilik olmazsa ürünü alabilirim diye ancak param güvende ile ilgili sorunları okuyunca vazgeçtim adamada belirttim bunu (allahtan anlayışlı bi satıcıydı tatava yapmadı) gittim sıfır dualsense aldım birkaç gün önce

Top Bottom