Neler Yeni

Bu laptop alınır mı ? çok ısınma sorunu var mı*

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Yankı Özkan
Bu laptop alınır mı ısınma sorunu vs yapar mı ve pil tasarrufu ile ilgili her şey açıkken chrome kullanımında kaç saat götürür

200tl daha fazlaya lenovo loq almak çok çok daha mantıklı olacaktır hocam 2 haftadır aktif kullanıyorum çok memnunum

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Mehmet B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
200tl daha fazlaya lenovo loq almak çok çok daha mantıklı olacaktır hocam 2 haftadır aktif kullanıyorum çok memnunum
Hocam lenovo loq tecih etmem ekranı ve kasa olarak asustan çok kötü sadece biraz daha serin çalışıyor.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Yankı Özkan
Bu laptop alınır mı ısınma sorunu vs yapar mı ve pil tasarrufu ile ilgili her şey açıkken chrome kullanımında kaç saat götürür

En tasarruflu şekilde kullanırsanız chromeda video izleyerek yarı parlaklıkta 8 9 saat götürür diye düşünüyorum ama bunu etkileyen birçok faktör var youtubedan inceleme varsa izlemenizi öneririm bir de eğer bu sizin için önemliyse bahsettiğim lenovo loq bir hayal kırıklığı olacaktır çünkü 4 5 saat ancak dayanıyor pili en tasarruflu şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam lenovo loq tecih etmem ekranı ve kasa olarak asustan çok kötü sadece biraz daha serin çalışıyor.
Ekran olarak kağıt üstünde özellikleri aynı hocam gecikme değeri, hz, srgb vs. kasa olarak ikisini de kullandım asus daha iyi diyebilirim ama aman aman bir fark yok ben klavye almadım laptopunkini kullanıyorum gayet memnunum

YazılımKafa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,268
Üyeler
151,200
Son üye
mb147
Top Bottom