Neler Yeni

Bu Laptop Alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Agathe Shor
hp önermiyorlar diye duydum bilmiyorum sıkıntıları cok diyorlar doğru mu
Yok ne sıkıntısı. HP çok kaliteli markadır. Isınma diyorsan her laptop ısınır. İleride sıvı metal uygularsın ve de RAM ini yükseltirsin. 2. EL de çok uyguna laptop RAM leri var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim önerdiğim laptopların işlemcisi bir tık daha iyi fakat sen yerli malı kullanmak istiyorsan Casper alabilirsin.

Hepsiburada da epey sitesinde listelenmeyen daha iyi laptoplar da bulunabilir, sana tavsiyem 58..U veya 77..U ve üstü işlemcili laptopları araştırman.

Sen kaç aydır laptop bakıyorsun? Technopat sitesinde cevaplarını gördüm.

Son düzenleme:

Spoit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Muhammed
Yok ne sıkıntısı. HP çok kaliteli markadır. Isınma diyorsan her laptop ısınır. İleride sıvı metal uygularsın ve de RAM ini yükseltirsin. 2. EL de çok uyguna laptop RAM leri var.

Benim önerdiğim laptopların işlemcisi bir tık daha iyi fakat sen yerli malı kullanmak istiyorsan Casper alabilirsin.

Hepsiburada da epey sitesinde listelenmeyen daha iyi laptoplar da bulunabilir, sana tavsiyem 58..U veya 77..U ve üstü işlemcili laptopları araştırman.

Sen kaç aydır laptop bakıyorsun? Technopat sitesinde cevaplarını gördüm.
daha önce bakıyordum sonra bulamadım kaldı öyle aslıda casper hoşuma gitti ama tasarım sade duruyo demi

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Agathe Shor
daha önce bakıyordum sonra bulamadım kaldı öyle aslıda casper hoşuma gitti ama tasarım sade duruyo demi
Bence tasarımı bir oyun bilgisayarına benziyor ama ışıkları yok + hafif bşr bilgisayar. Bu Casper laptop arkaya da yatabiliyormuş. Sana şöyle söyleyeyim, benim önerdiğim laptoplar ile bu laptopun arasındaki performans farkı %5 ten fazla değildir. Yani hepsi de iyi laptoplar.

Top Bottom