Neler Yeni

Öneri Bu Laptop alınır mı ?

GirayHan

80+ Gold
Ee, yani. Maalesef. :)
Ama eski CS 1.6'nın de yeri farklı be. 700-800MB zaten. :) Yer kaplamaz, oynatır.
1.6 oynamayalı yıllar olmuş hocam dediğin gibi nostalji iyidir hiç olmadı ordan devam ederim. Bun pcye ram ve sssd upgrade edebilir miyim bu arada. Bilginiz var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Arda Akel
1.6 oynamayalı yıllar olmuş hocam dediğin gibi nostalji iyidir hiç olmadı ordan devam ederim. Bun pcye ram ve sad upgrade edebilir miyim bu arada. Bilginiz var mı
Onu, laptop gelince teknosaya, mediamarkt'a falan sorarsanız daha SAĞLIKLI OLUR.
Ben şimdi evet olur desem yalan olur yani, o kadar bilgim yok, kusura bakmayın. :D

Ve en kötü bot ekler onların içinden geçersiniz hocam. İyi oyunlar ve hayırlı işler şimdiden. Hayırlı olsun.

GirayHan

80+ Gold
Onu, laptop gelince teknosaya, mediamarkt'a falan sorarsanız daha SAĞLIKLI OLUR.
Ben şimdi evet olur desem yalan olur yani, o kadar bilgim yok, kusura bakmayın. :D

Ve en kötü bot ekler onların içinden geçersiniz hocam. İyi oyunlar ve hayırlı işler şimdiden. Hayırlı olsun.
Çok sagolun destek için hocam.

xTURANN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ömer
selamlar iş odaklı bir laptop arıyorum amazonda şu an peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı var.

linkte ki laptop'u düşünüyorum. 30k civarı bütçeye daha iyisi var mı ? amazondan olursa sevinirim.

HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, Intel Core i5-13500H, 16GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4060 DLSS 3, 512 GB SSD, FreeDos, 7P645EA https://amzn.eu/d/1qwi9J7 sizin bütçenizin 3k üstünde ama alabilirseniz 4060 var bunda ve i5 13. Nesil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yedekte 990 samsung ssd var. Takabilir miyim buna ?

Çok sagolun hocam oyun işini rafa kaldiricaz o zaman :)
Ssdyi taşınabilir ve destekleyen bir kutuya takarsanız usbden gene kullanabilirsiniz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yedekte 990 samsung ssd var. Takabilir miyim buna ?

Çok sagolun hocam oyun işini rafa kaldiricaz o zaman :)
slot var ise takabilirsiniz.

HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, Intel Core i5-13500H, 16GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4060 DLSS 3, 512 GB SSD, FreeDos, 7P645EA https://amzn.eu/d/1qwi9J7 sizin bütçenizin 3k üstünde ama alabilirseniz 4060 var bunda ve i5 13. Nesil

Ssdyi taşınabilir ve destekleyen bir kutuya takarsanız usbden gene kullanabilirsiniz
attığınız bilgisayar ağır derecede sorunlu.

GirayHan

80+ Gold

bunu aslında alabilirim hocam fakat taksit kısıtlı 12 ay seçeneği yok ek olarak ekran oled değil ve dışarıda biraz sıkıntı olur çalışırken diye düşünüyorum. malum fan sesleri yüksek oluyor oyuncu bilgisayarlarının

slot var ise takabilirsiniz.

attığınız bilgisayar ağır derecede sorunlu.
şu videoyu buldum hocam takılıyormuş. umarım garanti dışı kalmaz. ram konusunda emin değilim yükseltilebiliyor mu acaba ?

edit: ram lehimli sanırım. bu iyi olmadı :D

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bunu aslında alabilirim hocam fakat taksit kısıtlı 12 ay seçeneği yok ek olarak ekran oled değil ve dışarıda biraz sıkıntı olur çalışırken diye düşünüyorum. malum fan sesleri yüksek oluyor oyuncu bilgisayarlarının
bu victus en sorunlu modeli 13.nesillerde feci bir limit ve throttle var ve üstüne anakart için hiç uğraşılmamış 14.nesillerde üç beş oynama var limit ve throttle da bunda hiç bir şey yok normal puandan yaklaşık olarak 4-5 bin puan gerisinde alıyor.

şu videoyu buldum hocam takılıyormuş. umarım garanti dışı kalmaz. ram konusunda emin değilim yükseltilebiliyor mu acaba ?

edit: ram lehimli sanırım. bu iyi olmadı :D

RAM ler gömülü malesef upgrade edilemez.

GirayHan

80+ Gold
bu victus en sorunlu modeli 13.nesillerde feci bir limit ve throttle var ve üstüne anakart için hiç uğraşılmamış 14.nesillerde üç beş oynama var limit ve throttle da bunda hiç bir şey yok normal puandan yaklaşık olarak 4-5 bin puan gerisinde alıyor.

RAM ler gömülü malesef upgrade edilemez.
buna ne diyorsun hocam ?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Top Bottom