Neler Yeni

Bu monitör alınır mi?

lusyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe
asus vp249qgr 23.8″ 144hz 1ms

Gaming gen tr de 3799 ips panel alınır mi ??? Daha üst bütçeye cikamam

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Reis Çıkamam demişsin ama Üstüne 200TL Daha Koy Sağlam İyi bir şey al bari Yani bu devirde 200TL Çok bi şey değil artık 1 Günlük Asgari ücretin yarısı

-Eğer Yok Çıkamam Bu fiyatın Üstüne Diyorsan Ips'den vazgeçip VA Panel Alabilirsin 3799TL'ye Çok iyi VA Panel Monitörler var
-Sana Tavsiyem Alttakilerden birini Alman (Ben asus olanı ya'da Aoc Olanı alırdım)

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
indirim bekle düne kadar itopyada 3.8k olan monitörleri 4.5 civarına çekmişler genedüşürürler 165 hz güzel bi monitör öneririz o zmn şuan şişirilmiş fiyatta bence güzel monitörler

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan

lusyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis Çıkamam demişsin ama Üstüne 200TL Daha Koy Sağlam İyi bir şey al bari Yani bu devirde 200TL Çok bi şey değil artık 1 Günlük Asgari ücretin yarısı

-Eğer Yok Çıkamam Bu fiyatın Üstüne Diyorsan Ips'den vazgeçip VA Panel Alabilirsin 3799TL'ye Çok iyi VA Panel Monitörler var
-Sana Tavsiyem Alttakilerden birini Alman (Ben asus olanı ya'da Aoc Olanı alırdım)

Söyle hocam 200 TL daha çıkım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aoc güzel de hocam şimdi ölü pixel riski cok daha az mi? Ölü pixel ve ışık sızması olsun istemiom hepsibursfa daki saticilar pek önem vermio

lusyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
indirim bekle düne kadar itopyada 3.8k olan monitörleri 4.5 civarına çekmişler genedüşürürler 165 hz güzel bi monitör öneririz o zmn şuan şişirilmiş fiyatta bence güzel monitörler
Sistem var tek monitör eksik daha ekrsn ksrti islemci testlerinide yapmadim duruyor öyle

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete

Kanka dalga mı geçiyorsun?

Al kanka Lenovo 180 hz

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Kanka dalga mı geçiyorsun?

Al kanka Lenovo 180 hz
dalgamı geçiyorsun derken knk Yani yanlış bi şey söylediysem söylede bilim

-Eğer lenovo'yı önermediğim için diyorsan diyorsan Adam Max 3799TL diyor bütçem 4.500TL'si olsa Ona göre önerirdim yani nasıl bi kafa yaşıyon o zaman 700TL ver adama lenovo Alsın

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
dalgamı geçiyorsun derken knk Yani yanlış bi şey söylediysem söylede bilim

-Eğer lenovo'yı önermediğim için diyorsan diyorsan Adam Max 3799TL diyor bütçem 4.500TL'si olsa Ona göre önerirdim yani nasıl bi kafa yaşıyon o zaman 700TL ver adama lenovo Alsın
Va panel al demişsin onu diyorum

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Mehmetcan İvrendi
Va panel al demişsin onu diyorum
Reis bi şey yazcaksan tam oku ve anla sonra Yaz

- Mala anlatır gibi anlattım aşşağıda artık anlarsın umarım

-Bir daha açıklıyorum: Orda eğer bütçeni artıramayaksan Max bütçen 3799TL İse O Konunun başındaki monitörü almak yerine renklerden vazgeç yani IPS'den, O fiyata Daha fazla Hz. verebilen Daha çok hareket özelliğine sahip yukarı aşşağı pivot vs. Frsync-premium vs. destekleyen Daha Az Kronik sorunlu iyi bir model Alabilirsin dedim (IPS BOŞ VER VA PANEL AL DEMEDİM)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,692
Üyeler
140,684
Son üye
enabs
Top Bottom