Neler Yeni

Bu Sistem Alınır Mı?

9x19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
erhan nalbantoğlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 4070 süper den nerdeyse daha iyi 2k çözünürlükte fakat 1080 p de geri kalıyor size birde 7900 e 2k monitör atıyim
amd kart konusunda kararsızım ya dlss işini nvidia çok iyi yapıyor 4070s var bu yüzden aklımda

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Eymen baktı
amd kart konusunda kararsızım ya dlss işini nvidia çok iyi yapıyor 4070s var bu yüzden aklımda
Hocam 4070 süper veya 7800xt gibi kaliteli kartlarda dlss veya fsr açmıya gerek yok dlss dede oynarken fark edersiniz dlss bulanıklaştırıyor ekranı

CODipper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Naruto
Bu fiyata 4070 superli PC alinabilir buda iyide AMD ekran kartı sevmiyorum fsr güzel değil Nvidia candır
Hocam bu sistemin az alt kısmında v2 seçeneğiyle 46k rtx 4070 var o alinirmı sizce ? Almayı dusunuyorum bende 30-40 k butce ile bi sistem ama karar veremedim 4070 duusnuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Eymen baktı
Hocam lütfen AMDnin 7000 serisine ön yargılı bakma AMD eskisi gibi değil 6000 serisi ve 7000 serisinde düzelttiler

tamamdir hocam msi in monitorunu alacagim o zaman yada 2k 240hz bulursam onu alirim
Hocam buldum ama dediğim gibi pahalı biraz 13500

cemcemw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
cem
Hocam lütfen AMDnin 7000 serisine ön yargılı bakma AMD eskisi gibi değil 6000 serisi ve 7000 serisinde düzelttiler

Hocam buldum ama dediğim gibi pahalı biraz 13500
olur hocam sorun degil sagolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Eymen baktı
Hocam atabilirim isterseniz ayrıca siz sağolun çok sıkılıyorum sizin sayenizde vakit geçti

Hocam başka bir zaman yardıma ihtiyacınız olur diye beni takip edebilirsiniz isterseniz olduğum konularda bana yazabilirsiniz

Hocam söylemeyi unuttum fsr ayrıca pikselliği düzeltti şuanda dlss den farkı yok yeni gelden driverllerde

cemcemw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
cem
Hocam atabilirim isterseniz ayrıca siz sağolun çok sıkılıyorum sizin sayenizde vakit geçti

Hocam başka bir zaman yardıma ihtiyacınız olur diye beni takip edebilirsiniz isterseniz olduğum konularda bana yazabilirsiniz

Hocam söylemeyi unuttum fsr ayrıca pikselliği düzeltti şuanda dlss den farkı yok yeni gelden driverllerde
cok iyi olur hocam monitorun nasil oldugunu arastiriyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Eymen baktı
cok iyi olur hocam monitorun nasil oldugunu arastiriyim
Hocam atarken biranda uygulamdan attı ve girdiğimde zam gelmişti 😂

Hocam gitmek zorundayım iyi günler dilerim 3 saate dönücem başka yerlerden bakarım birde eğer bulamazsam size ilk attığım MSI monitörü alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Eymen baktı
Son düzenleme:

cemcemw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
cem
Hocam geldim bakıyim size göre monitörler

Hocam maalesef bulamadım 2k çözünürlükte 240 Hz monitörler 14000 civarı
sorun yok hocam yukardaki attığınızi alacagim büyük ihtimal çok sağolun tekrardan

Top Bottom