Neler Yeni

Çözüldü✓ bu sistemi alacağım tek slot ram ile ne kadar idare ederim ?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Bütçe
67000
arkadaşlar bu sistemi bu şekilde özelleştirip alacağım ram ekledim mi pahalı oluyor sonradan alacağım böyle 3 6 ay arası götürür mü

sistem.png

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hydranoid

80+ Bronze
Ben eski sistemimde Ryzen 5 3500x ve Gtx 1660le 2 yıl kadar 8gb ramle idare ettim 16ya çıkarınca deneyimimde hiçbir değişiklik olmadı tabi benimki kel sistem ama sizinki zaten 16gb ramli 3-6 ay iş görür 30 fps kadar da düşüreceğini sanmıyorum %5 gibi bir fark olur bence en fazla ama kendinizi şu an sıkacağınıza değmez bir de sistem hakkında konu açtınız mı şöyle bir bakınca bir tık pahalı gibi geldi ama emin değilim

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
Ben eski sistemimde Ryzen 5 3500x ve Gtx 1660le 2 yıl kadar 8gb ramle idare ettim 16ya çıkarınca deneyimimde hiçbir değişiklik olmadı tabi benimki kel sistem ama sizinki zaten 16gb ramli 3-6 ay iş görür 30 fps kadar da düşüreceğini sanmıyorum %5 gibi bir fark olur bence en fazla ama kendinizi şu an sıkacağınıza değmez bir de sistem hakkında konu açtınız mı şöyle bir bakınca bir tık pahalı gibi geldi ama emin değilim
hocam ekran kartı msı olduğu için pahalı duruyor ama şirket üzerinden kdv düşeceğüm bana 56k ya geliyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,089
İsim
uwu
hocam ekran kartı msı olduğu için pahalı duruyor ama şirket üzerinden kdv düşeceğüm bana 56k ya geliyor
hocam ben bu şirket üstüne kdv dürüşürme nasıl oluyor onu anlamadım şimdi kdv düşünce kdv oranını şirket yıl sonunda mı ödüyor ? bide bu esnaflarada geçerlimi ?

16gb yeter ama yanına x1 16gb alınsa çok güzel olurdu

Hydranoid

80+ Bronze
Gerçi ben sistem Rx 7800lü sandım pahalı değilmiş bir de Msi ın Ventus modeline çok güven olmaz başka marka model seçeneği var mı

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
hocam ben bu şirket üstüne kdv dürüşürme nasıl oluyor onu anlamadım şimdi kdv düşünce kdv oranını şirket yıl sonunda mı ödüyor ? bide bu esnaflarada geçerlimi ?

16gb yeter ama yanına x1 16gb alınsa çok güzel olur
hayır hocam öncelikle kurumsal fatura seçeneğini seçiyorsunuz sonra vergi dairesi vergi numarası ve şirket adını tam giriyorsunuz şirkette muhasebe iskonto yapıyor düşen parayıda biz alıyoruz eğer ürün şirketinse zaten kendisi alır ama yıllık bi vergi ödedikleri için onun karşılığı olarak devlette kdv düşüşü yapıyor abdullah abininde şirketi olduğu için oda düşebiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi ben sistem Rx 7800lü sandım pahalı değilmiş bir de Msi ın Ventus modeline çok güven olmaz başka marka model seçeneği var mı
hocam arkadaşımda aynısı var kasımdan beri kullanıyor memnun

arkadaşlar o zaman 1 saat gibi bi süre sonra siparişi vereceğim desteğiniz için teşekkürler

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,089
İsim
uwu
hayır hocam öncelikle kurumsal fatura seçeneğini seçiyorsunuz sonra vergi dairesi vergi numarası ve şirket adını tam giriyorsunuz şirkette muhasebe iskonto yapıyor düşen parayıda biz alıyoruz eğer ürün şirketinse zaten kendisi alır ama yıllık bi vergi ödedikleri için onun karşılığı olarak devlette kdv düşüşü yapıyor abdullah abininde şirketi olduğu için oda düşebiliyor

hocam arkadaşımda aynısı var kasımdan beri kullanıyor memnun

arkadaşlar o zaman 1 saat gibi bi süre sonra siparişi vereceğim desteğiniz için teşekkürler
o zaman telefon alınca vergisi düşüyor o zaman tüm hatlara açık mı oluyor yoksa şirket sahibinin hatlarına mı?

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak
o zaman telefon alınca vergisi düşüyor o zaman tüm hatlara açık mı oluyor yoksa şirket sahibinin hatlarına mı?
yok hocam her hat takılabiliyor ablamda 14 pro max aldı tr garantili olduğu için her sim takılıyor

Muhammedburak53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Muhammed Burak

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,089
İsim
uwu
ilk çıktığında almıştık telefonlarda kdv oranı 1.18 den hesaplanıyor pc lerde 1.2 telefonu 44k dan 37300 inmişti 44k bölü 1.18 yapın sonucu göreceksiniz

tanıdığınız şirketi olan mı var hocam meraktan soruyorum kb
hocam babam yeni eve gelmişti sordum sigortacı + takip olarak ayrı ayrı gözüküyormuş az vergi çıkıyor böylece o yüzden ona pek etki etmiyormuş şirket kısmı ben tanımam pek akrabalarımı ama vardı sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,465
Üyeler
147,885
Son üye
ColeX35
Top Bottom