Neler Yeni

Bu Sistem Ne Kadar Eder?

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Beyler Bayanlar Merhabalar Sistemi toplayalı 2 Ay oluyor diceksinizki neden satıyorsun çünkü bu ilk sistemimdi ve hiçbir şey bilmeden aldım Hatta bu süreçte anakart,ram,ssdyi bile değiştirdim hayalimdeki sistem 4070 ti süperli bir sistem o yüzden herşeyi satıp almayı planlıyorum.

Ekran Kartı: RTX 4060 Gaming Oc 8Gb
Anakartlar: Asrock A520m-hvs Ve Gigabyte B550 aorus elite v2
Ramler: 2 Tane Agi 3200mhz 8gb ram ve 4 tane kingston fury beast rgb 8gb 3600 mhz ram
Ssd: Kingston 3500/1700 1 tb ssd
Soğutucu: team t force 240mm sıvı soğutucu
İşlemci: ryzen5 5600
Kasa:deepcool cc560 a-rgb mid-tower atx kasa
Power supply: deepcool pf550 550w 80+
Ekipmanlar
Kulaklık: Logitech G733
Mouse: Steelseries aerox 3 wireless Ve Hyperx Pulsefire (hyperx 1 yıllık)
Klavye: steel series apex tkl 3 ve gamepower warlock (gamepower 1 yıllık)
Mouse pad: steelseries Qck Prism Cloth Xl Rgb Mouse pad Ve ekstradan sınırlı üretim valorant champions istanbul mousepad
Kulaklık standı: Rampage RM-H66 guard

Diceksinizki ekipmanları neden satıyorsun aklımda şu var kasayı mükemmel alıp ekipmanları kötü alacağım yada 1 yıllık diye belirttigim eskilerle devam edeceğim sonra kasa zaten artık bende olduğu için her ay 1 düzgün ekipman alarak ilerleyeceğim sizce tüm sistemim ne kadar eder? Hayalimdeki sistem olan 4070ti superli sağlam işlemcili bir sistem alabilirmiyim? (Sistemin parası üstüne 10K ekleyebilirim)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler Bayanlar Merhabalar Sistemi toplayalı 2 Ay oluyor diceksinizki neden satıyorsun çünkü bu ilk sistemimdi ve hiçbir şey bilmeden aldım Hatta bu süreçte anakart,ram,ssdyi bile değiştirdim hayalimdeki sistem 4070 ti süperli bir sistem o yüzden herşeyi satıp almayı planlıyorum.

Ekran Kartı: RTX 4060 Gaming Oc 8Gb
Anakartlar: Asrock A520m-hvs Ve Gigabyte B550 aorus elite v2
Ramler: 2 Tane Agi 3200mhz 8gb ram ve 4 tane kingston fury beast rgb 8gb 3600 mhz ram
Ssd: Kingston 3500/1700 1 tb ssd
Soğutucu: team t force 240mm sıvı soğutucu
İşlemci: ryzen5 5600
Kasa:deepcool cc560 a-rgb mid-tower atx kasa
Power supply: deepcool pf550 550w 80+
Ekipmanlar
Kulaklık: Logitech G733
Mouse: Steelseries aerox 3 wireless Ve Hyperx Pulsefire (hyperx 1 yıllık)
Klavye: steel series apex tkl 3 ve gamepower warlock (gamepower 1 yıllık)
Mouse pad: steelseries Qck Prism Cloth Xl Rgb Mouse pad Ve ekstradan sınırlı üretim valorant champions istanbul mousepad
Kulaklık standı: Rampage RM-H66 guard

Diceksinizki ekipmanları neden satıyorsun aklımda şu var kasayı mükemmel alıp ekipmanları kötü alacağım yada 1 yıllık diye belirttigim eskilerle devam edeceğim sonra kasa zaten artık bende olduğu için her ay 1 düzgün ekipman alarak ilerleyeceğim sizce tüm sistemim ne kadar eder? Hayalimdeki sistem olan 4070ti superli sağlam işlemcili bir sistem alabilirmiyim? (Sistemin parası üstüne 10K ekleyebilirim)
Not: tüm ürünler ve ekipmanlar 2 aylıktır kutulu garantili faturalidir.

Top Bottom