Neler Yeni

Bu sitede ki pcler aşırı ucuz değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Güvenilir site arkadaşlar hakkını yemeyin 4070 li sistem alma zevikini yaşatıyo en azından öyle düşünün, satın almış gibi düşünürseniz zevk alırsınız diye yapmışlar elon muskun parasını harcama gibi işte 😄

mrofa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
Arkadaşlar bu siteler dolandırıcı siteleri. Instagram'da sponsorlu yazan bütün şeylerden uzak durun. Bir şey çok ucuzsa ondan uzak durun. Alışveriş yapacaksanız eğer çoğu teknoloji sitesinin mobil uygulaması var onu indirip oradan alışveriş yapın. Kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. Özellikle Instagram'da SPONSORLU yazıp ürünün normal fiyatının yarısına kadar indirim gösteren siteler dolandırıcıdır. Karakollar bunlarla dolu yapmayın para kolay kazanılmıyor.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Her ay 1 kişiyi dolandırsan çalışmaya gerek yok asgariden fazla kazanırsın. Düşününce yapanlar için hayat çoğk güsel

Aykut D.

80+ Gold
Site dolandırıcı mı felan bilmiyorum ama bana çok ucuz geldi diğer ürünlerde ucuz belki yenilenmiştir
Montitör
1702543406710.png

Aykut D.

80+ Gold

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Whesper
Bu siteyi kapattırmamız lazım, mutlaka inanan olur.

muhmtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
MEHMET YILDIZ
Valla bilmiyorum ama şubesi felan varsa bakılabilir belki
Kardeşim sordum şubesi yokmuş ve kesinlikle dolandırıcı chatten yazıyorum üzerine gidince sayfayı 403 hatasına atıyor bende çıkıp yeniden giriyorum komple sayfaya ulaşamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum bağlamıyor sahte kart bilgileri girdim bir siteye yönlendiriyor herkese aynı sayfayı gösteriyorlar ödeme ekranında https://genforce.com.tr/bekle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim sordum şubesi yokmuş ve kesinlikle dolandırıcı chatten yazıyorum üzerine gidince sayfayı 403 hatasına atıyor bende çıkıp yeniden giriyorum komple sayfaya ulaşamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum bağlamıyor sahte kart bilgileri girdim bir siteye yönlendiriyor herkese aynı sayfayı gösteriyorlar ödeme ekranında https://genforce.com.tr/bekle
Ya dedim ki önce şubeyi kuruyorlar satış yapıp kendilerine güven kazandıktan sonra onlineye gecer insan diye tutup ip den engelliyorlar galiba ya neymiş indirimlerimiz 100 adetle sınırlıdır diyorum hepsi indirimde . Ayrica kac gundur boyle bu urunler 10p adet satamadinizmi hala indirim devam ediyor tuttu 403 hatasina atti sayfayi herseyi hazirlamislar ya musteri hizmetleri numarasina kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çağrı merkezi numarasını arayan varmı
Aradim ben direk calisiyor sonra mesgul diyip kapaniyor bilerek dolandirilmayin bak ya dogruysa deyip alan olacak buna eminim

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

Aykut D.

80+ Gold
Ne çağrı merkezi numarası kardeşim. Bu isimle kurulmuş bir şirket yok diyoruz. Ödeme alan herkes şirket kurmak zorunda aksi takdirde hakkını kime karşı ileri süreceksin? Çağrı merkezi açsa ne olacak? Şirket yok ortada.
Hocam numara koymuşlar ondan dedim ne sinirleniyon.

lyutnık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Eren
trendyol kitle görmesin hemen atlarlar siteye en azından 1. nesil işlemci alın bunlar hiç vermicek

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Aslında ucuz değil pahallı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR