Neler Yeni

Bu supplementler nasıl kullanılıyor

En İyi Cevap
1
https://proteinocean.com/termojenik-paket
Yağ yakımını desteklemek adına bunu alacağım bir gün l carnitine bir gün cla mı almam gerek yoksa antrenman öncesi her ikisinden de bir ölçek almam mı gerek
Yada hiçbirini almayıp yüksek kafeinli taft kahve mi alayım

Son düzenleme:

123kral14

80+ Silver
almana gerek yok boş ürün kankam kalori açığı bırak yeterli
20 ml elma sirkesi iç kahvaltıdan sonra acıktığında kahve iç 2 saat sonra öğünü nü yap 2 saat sonra da salona git gel 3 yumurta ye yat

En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 ml elma sirkesi iç kahvaltıdan sonra acıktığında kahve iç 2 saat sonra öğünü nü yap 2 saat sonra da salona git gel 3 yumurta ye yat
Taft kahve iyi mi kafein olarak 1kg de 32g kafein var

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
TAFT kahve boş ürün değil hocam. Kullandın mı hiç ?
TAFT kahve yüksek kafein oranlı ve kafein oranını gerçekten hissettiren bir kahve. Kesinlikle tavsiye ediyorum gayet memnunum. L carnitin de öyle aman aman etki etmiyor arkadaşın da dediği gibi kalori açığı bırak.

En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TAFT kahve yüksek kafein oranlı ve kafein oranını gerçekten hissettiren bir kahve. Kesinlikle tavsiye ediyorum gayet memnunum. L carnitin de öyle aman aman etki etmiyor arkadaşın da dediği gibi kalori açığı bırak.
Spora başlayalı 2 ay olacak 10 kg verdim l carnitin için kimi çok etkili kimi işe yaramaz falan diyorlar birde kahve nasıl bir etki gösteriyor

KlausM

80+ Silver
Yağ yakımını desteklemek adına bunu alacağım bir gün l carnitine bir gün cla mı almam gerek yoksa antrenman öncesi her ikisinden de bir ölçek almam mı gerek
taft kahveyi önermiyorum 1-2 kere içtim daha da içmedim etkisi yok

123kral14

80+ Silver
kankam kahveye bir şey demedim ama ona da şunları diyebilirim git en ucuz kahveyi al iç ayrıca insanlar daha spora başlamadan neden böyle şeyleri düşünür oldular anlamıyorum seni tüm gün boşsun işin gücün yok yorulacak halan de yok kahve kafein vs. işin lüksüne giriyor ben +12 saat çalışmadan sonra spora giderken evde bozulmuş pre kullanıyorum o da çok zor durumlarda allah a emanetsin c.c

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,188
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Alacağın supplementler yağ yakman da yardım etmeyecek desem yeridir. Kardiyo yap hafta hafta kardiyo süresini bir miktar arttır, kalori açığı ver zaten yağ yakacaksın. Düşük karb yüksek protein aldın mı tamamdır.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
kankam kahveye bir şey demedim ama ona da şunları diyebilirim git en ucuz kahveyi al iç ayrıca insanlar daha spora başlamadan neden böyle şeyleri düşünür oldular anlamıyorum seni tüm gün boşsun işin gücün yok yorulacak halan de yok kahve kafein vs. işin lüksüne giriyor ben +12 saat çalışmadan sonra spora giderken evde bozulmuş pre kullanıyorum o da çok zor durumlarda allah a emanetsin c.c
Yani brom adamın parası vardır istediğini alır, şahsen o denli harcayacak param olsa eğlencesine alırım. Şahsen evde oturup spora gitmek çok daha yorucu geliyor +12 saat çalıştıktan sonra akşama öküz gibi antrenman attığını ikimiz de biliyoruz. Bozuk pre de ishal yapar be hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Spora başlayalı 2 ay olacak 10 kg verdim l carnitin için kimi çok etkili kimi işe yaramaz falan diyorlar birde kahve nasıl bir etki gösteriyor
L-carnitine'e iyi demek hatta çoğu supplament'e iyi demek çok saçma. Diyeti sıkı olan bir insan için l-carnitine okey ama düzgün diyeti olmayan bir insanın l-carnitine alması öyle aman aman etki etmez

Top Bottom