Neler Yeni

Bu ucuzluk neden PlayStation 5

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
Arkadaşlar bir ürün buldum daha doğrusu 4-5 tane 10k-11k arası mesela bir ürün https://link.dolap.com/ek2d23 ve çok ucuz geldi nedeni nedir ürünü incelermisiniz dolap guvenilirmi PlayStation 5 ürün

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
YILDIRIM
Arkadaşlar bir ürün buldum daha doğrusu 4-5 tane 10k-11k arası mesela bir ürün https://link.dolap.com/ek2d23 ve çok ucuz geldi nedeni nedir ürünü incelermisiniz dolap guvenilirmi PlayStation 5 ürün
Yurtdışı olsa normal diyebilirdim ama yurt içinden alınma çift kol ve yanında kulaklığıda veriyor eğer dolandırıcı değilse bedava.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdışı olsa normal diyebilirdim ama yurt içinden alınma çift kol ve yanında kulaklığıda veriyor eğer dolandırıcı değilse bedava.
Aynen hocam banada öyle geldi daha çok var o yüzden soruyum dedim 10k ile satan da var iade oluyormu bunda

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
Dikkat ettiyseniz telefon no paylaşmış

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dolapta düşük fiyat+telefon no paylaşanı gördüğünde hiç vaktini boşa harcama. %100 dolandırıcı. Engelle geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
Elden alayım veya dolaptan direk alayım diyince ne diyor peki ?
Hocam bir şey demiyor ya sahibinden den al yada burdan al borcum var gibisinden birşeyler diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolapta düşük fiyat+telefon no paylaşanı gördüğünde hiç vaktini boşa harcama. %100 dolandırıcı. Engelle geç.
Hocam dolap güvenilir değilmi veya iadesi yokmu 3 gün süre ile iade diyor birde galiba bura Trendyol guvenceli felan diyorlardi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam bir şey demiyor ya sahibinden den al yada burdan al borcum var gibisinden birşeyler diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dolap güvenilir değilmi veya iadesi yokmu 3 gün süre ile iade diyor birde galiba bura Trendyol guvenceli felan diyorlardi
Dolapla alakası yok ki alsan bile göndermeyecek. Bunların amacı wpden iletişim geçenleri havale ile avlamak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,145
Üyeler
141,946
Son üye
Frosmx
Top Bottom