Neler Yeni

Bu videodaki işlemci sıcaklığına neden normal deniyor?

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Merhaba, PC Hocası yeni bir video koymuş Game garajın yeni laptopu ile ilgili izleyeyim dedim ve şaşırdığım bir durum oldu.
video linki bu ve oyun testinde işlemci 90 dereceye kadar çıkıyor full fan hızında ve videoda buna normal deniyor. Hani laptop falan da 90 çok değil mi? Gamegaraj dan beklemezdim ama PC Hocası kötü bir şey söylemesin diye para ödemişler gibi duruyor. Yanlış isem düzeltin lütfen ama bana bu ayıp gibi geldi.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
çok değil asus tuf modellerınde 102-103 ler goruluyordu :D

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
90 derece laptop icin normal

Obito Uchiha

80+ Silver
Sonuçta bi bir laptop yeni normal, ben işlemcimin termal macununu bile degiştirmiyorum 3 yıldır belki 100 dereceyi bile degiçiyordur.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
90 derece laptop icin normal
Masaüstü üzerinden gidersek 90 derece çok fazla ve 90 derece kullanmak işlemcinin ömrünü kısaltır. 90 laptop için normal olsa bile her türlü sıcak bu laptopun ömrü kısa demek değil mi o zaman aynı zamanda?

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
laptop normal.

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Merhaba, PC Hocası yeni bir video koymuş Game garajın yeni laptopu ile ilgili izleyeyim dedim ve şaşırdığım bir durum oldu.
video linki bu ve oyun testinde işlemci 90 dereceye kadar çıkıyor full fan hızında ve videoda buna normal deniyor. Hani laptop falan da 90 çok değil mi? Gamegaraj dan beklemezdim ama PC Hocası kötü bir şey söylemesin diye para ödemişler gibi duruyor. Yanlış isem düzeltin lütfen ama bana bu ayıp gibi geldi.
laptopların amacı mobil olarak oyun oynatmak olduğundan ve işlemci thortling e girmediği sürece ısının aşırı derecede sorun olmayacağından laptoplarda göz yumuluyor çünkü laptoplarda intelde ve amd de h serisi olanlar bayağı performanslı ama intel in bazı modelleri masaüstü işlemcilerin tdp lerine yaklaşıyor

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
laptop a göre normal

Top Bottom