Neler Yeni

Çözüldü✓ Bütçeli Özelleştirilebilir Tavisye

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Raki
Bütçe
1000
Merhaba arakdaşlar bu şekilde hazır olan sistemi bir kaç değişiklikle tekrardan yapılandırdım. Öneri ve tavsiyeleriniz benim için değerli yorumlarınızı bekliyorum.

toplama.JPG

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Raki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci ryzen 5 5600x fln daha iyi olmaz mı
Hazır sistem olduğu için intel dışında işlemci yok bu arada diğer konu arkadaşlarına fikir olması açısından yazayım dedim. Ağırlıklı Rainbow six siege oynuyorum bu nedenle bu oyuna bağlı olarak oyun deneyimini en üst düzeye çıkaracak öneriler verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam youtube kanallar var bunları takip etsen bu sistemi 25 e şuan alırsın. youtube kanalları donanım arşivi, pc hocası, volkan oyun kuvvetleri, modart gibi böyle kanallar var. Böyle kanalları bir hafta takip etsen 20 rahat alırsın. Sıvı soğutmayı gaming gecesi ince hesaptan uyguna denk getirebilirsin. Acele etme.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
oguz kagan

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Raki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G-HS-1016 sinerji sitesi içerisinden bu kodu aratabilir misiniz orda bı tık daha ucuz kontrol edin derim
Evet kat be kat ucuz bunun üzerinden de yoğunlaşabilriiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Açıkçası tercihim uzun vadeli ram'i ddr5 olarak tercih etmek istiyorum.

Demek istediğim ileriyle dönük eklenebilir çıkaralabilir ve mobilize bir sistem daha avantajlı şu anda. Açıkçası kararsızım da arkadaşlar geforce sanal sunucu bulut hizmeti varken bahsettiğimiz rakamlar az buz değil kararsızım bir yandan 30k vermek var bir yandan da aylık 3bin TL vrip sanal sunucu üzerinden iyi bir internet altyapısı ile birlikte oynamak var.

Evet kat be kat ucuz bunun üzerinden de yoğunlaşabilriiz.

Açıkçası tercihim uzun vadeli ram'i ddr5 olarak tercih etmek istiyorum.

Demek istediğim ileriyle dönük eklenebilir çıkaralabilir ve mobilize bir sistem daha avantajlı şu anda. Açıkçası kararsızım da arkadaşlar geforce sanal sunucu bulut hizmeti varken bahsettiğimiz rakamlar az buz değil kararsızım bir yandan 30k vermek var bir yandan da aylık 3bin TL vrip sanal sunucu üzerinden iyi bir internet altyapısı ile birlikte oynamak var.
yıllık pardon

Son düzenleme:
Top Bottom