Neler Yeni

çalıştığım yerden çıkmak istiyorum ama babam izin vermiyor onu nasıl ikna ederim

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Kölelik sistemi daha iyi gibi.
Babana sormadan direk çık, bende kuzenimin yanında 1.5 ay falan çalıştım o kadar iş yaptın günlük verdiği her şey dahil 15 liraydı. Üstüne evde dedikodumu yaptıklarını öğrendim.

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
babama onun gibi bişey söyledim bi ara babam da bana hangi insan avukatların yanına gidiyor onlarla görüşüyor onları tanıma fırsatı buluyor sen böyle bir yerde çalışıyosun birde para istiyorsun diyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

14
niye avukatlar thanos mu her yer avukat dolu de geçen konunu da okudum baban tam eski kafalı

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit
Yasalardan hiç girmeyelim baban her türlü suçlu

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Saf baba modeli. Babanla yüz yüze konuş. "Sen istesen de istemesen de ben oraya gitmem." dersin olur biter. Berberde çırak olursun yine para alırsın. Akrabalar zaten birbirlerini kullanmayı çok severler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
Saf baba modeli. Babanla yüz yüze konuş. "Sen istesen de istemesen de ben oraya gitmem." dersin olur biter. Berberde çırak olursun yine para alırsın. Akrabalar zaten birbirlerini kullanmayı çok severler.
konuştum zaten dün akşam bana etmediği lafı bırakmadı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
konuştum zaten dün akşam bana etmediği lafı bırakmadı
Ahahaha hem o kadar çalışıp para vermiyorlar hemde seni azarlıyor baban. Çık işten, bir süre azarladıktan sonra bişey demeyecektir diye düşünüyorum.

Metality

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Selami
Gitmeyeceksin. En fazla birkaç kere bağıracak.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
iş sahibi amcamın oğlu ona söylemeye utanıyorum o yüzden babama sordum.
Kanka sen yeri söyle biz sana yardımcı olalım hem çocuk işçi çalıştırıyorlar hemde para vermiyorlar şikayet edince daha onlarda çalışamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Kaçakçı
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı
Kanka sen yeri söyle biz sana yardımcı olalım hem çocuk işçi çalıştırıyorlar hemde para vermiyorlar şikayet edince daha onlarda çalışamaz
o zaman benim şikayet ettiğimi anlarlar sonra ailede kavga çıkar amcam da küser sonra babam da beni gebertir :(
yoksa aklıma bu fikir de gelmişti:)

TİTAN.

80+ Platinum
merhaba ben amcamın oğlunun yanında çalışıyorum orada evrak işleri fln yapıyorum ama tek kuruş para bile vermiyorlar sadece kahvaltı öğle yemeği veriyorlar kısacası karın tokluğuna çalışıyorum.
babama bana para vermediklerini ve işe gitmek istemediğimi söyledim babam da bana o işten çıkamazsın orada evrak işleri öğreniyorsun orda her türden insan tanıyorsun yani hayatı öğreniyorsun para vermeseler ne olacak diyor.
bende parasız bir işte çalışmak istemiyorum bunu da babama anlatıyorum bi türlü anlamıyor bütün arkadaşlarım günde en az 30-50 TL ye çalışıyor bende paralı iş istiyorum nasıl ikna ederim.
Kanka çıkmadan önce bir iş bulmuş ol sonra resti çek ben çıkıcam diye bitti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,550
Üyeler
142,948
Son üye
Xrosen1
Top Bottom