Neler Yeni

İnceleme Canavar Uyandı! 5600X RTX3070 Sistemimizi Topladık!

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mahmut İzgi
yalnızca kasadan bahsediyorsan 15-16 bin civarı bir şey tuttu güç kaynağını bilerek yüksek tuttuk ileriye dönük zaten parçaların çoğu da öyle anakart vb. daha bugün açtım stres testlerini yaptım şimdilik memnunum performansı tatmin ediyor :)
Ben güç kaynağından şüphelendim şu an 750W bu sisteme yeter mi diye :) Bu arada daha önce hiç kasa montajı yapmadım bütün parçalarım gelince birleştirme, kablolama konusunda size danışmayı isterim nasıl yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok çünkü :| Tekrardan hayırlı olsun :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben güç kaynağından şüphelendim şu an 750W bu sisteme yeter mi diye :) Bu arada daha önce hiç kasa montajı yapmadım bütün parçalarım gelince birleştirme, kablolama konusunda size danışmayı isterim nasıl yapacağım konusunda hiç bir fikrim yok çünkü :| Tekrardan hayırlı olsun :)
750W yetecektir, bizim aklımızda farklı projeler olduğu için bunu tercih ettik.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
indirim bekledim biraz ben gerçi hepsini bekleyemedim ama .d bazı şeyleri çok iyi fiyattan aldım günümüze göre :D
B550-E yi 1900 liraya aldın mesela değil mi
Aşırı iyi fiyat ki

yunusnrmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Yunus Emre Narman
Sıvı soğutma yüzünden tüm gece uğraştım falan derken hallettim sonra siz alınca yazın elimden geldiğince yardımcı olurum bu defa tecrübeliyim daha kısa sürer .d

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Hayırlı olsun.

yunusnrmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru