Neler Yeni

İnceleme Canavar Uyandı! 5600X RTX3070 Sistemimizi Topladık!

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ya şu rtxleri görüyorum 5600xt aldığıma pişman oluyorum he keşke 2060 alsaydım hem kafa rahat olurdu sorun yaşama ihtimali az hemde rtx olurdu işlevsel olmasada

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ne demiş büyüklerimiz işlemci de AMD , ekran kartında NVİDİA dan şaşmayacaksın :)
ya bu da kötü değilde oyunda bir hata görüyorum acaba kartım mı bozuk diyorum mesela gta5 te render mesefasi biraz az sanırım araçlar benim görüş açıma girdikten sonra renderleniyor normalmi bilmiyorum

Mehmet Anıl

80+ Silver
a
Arkadaşlar selam, yaklaşık 2-3 haftadır @yunusnrmn abimize toplamaya çalıştığımız sistemi topladık, karşılaştığımız sorunları çözdük. Yardımlarınız için size teşekkürler. Bu sistemi biraz yayın, biraz oyun odaklı yaptık sistem parçaları:
Bu parçalar ile topladık gerek Gaming Gecesi gerek farklı yerlerden indirim takip ettik.
Sistemi şöyle gösterelim:
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Umarım faydalı bir rehber olmuştur. Sayenizde sorunları çözdük. Teşekkürler.
Hayırlı olsun @yunusnrmn
Saygılarımla...
ga sistem çok şık h.o ama o monitör sorunluydu diye biliyorum forumda önermmiyorlar ram eğer 2900tl ye alındıysa çok pahalı geldi bana kasa güzel siyahı belki daha iyi olurmuş ekran kartına laf yok ama şu rtx 3k serisinde güç pini ortadan geçince bütün görselliği b.k ediyor

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
a

ga sistem çok şık h.o ama o monitör sorunluydu diye biliyorum forumda önermmiyorlar ram eğer 2900tl ye alındıysa çok pahalı geldi bana kasa güzel siyahı belki daha iyi olurmuş ekran kartına laf yok ama şu rtx 3k serisinde güç pini ortadan geçince bütün görselliği b.k ediyor
Monitör'ün sorunu nedir?
Ram 1700 civarına alındı.

Mehmet Anıl

80+ Silver

ELECTUS

80+ Silver
Hayırlı olsun çok güzel ama bu😍😍

yunusnrmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Yunus Emre Narman
Hepsini yaptım iyi sonuçlar elde ettim başka var mı acaba diye bakınıyordum teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

inaan hatırlamıyorum ama forumda gördüğüme eminim aoc 24g1 sorunlu bir monitör diyordu herkes
AOC monitörü 1 yıl kullandım sorun yaşamadım ilk defa curved kullandım alışamam dedim ama çokta güzel oldu umarım sonra da yaşamam :)

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Hepsini yaptım iyi sonuçlar elde ettim başka var mı acaba diye bakınıyordum teşekkürler
Bechmark da yapılabiliyordu sanırsam ama bunlar yeterli. Oyunlarda fps değerin de iyiyse tamam.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Hocam hayırlı olsun çok güzel duruyor sistem iyi günlerde kullan :)

Top Bottom