Neler Yeni

CdDeposu yaşanan mağduriyet

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Merhaba Bu konu CDDEPOSU adlı satıcıdan spariş vermek isteyen ancak hakkında bilgi bulamayan arkadaşlar için açılmıştır sorunumu Kitantik'e mail attıktan 10 dk sonra reakson alıp çözüm buldular ve para iadesimi yoksa ürünümü isersinz dediler bende bu satıcı ile tekrar muhattap olmak istemedim için para iadesinde dedim ve 5 dk içined iade onaylandı sitenin reaksonu hızlıydı bunu taktir ettim sitenin tek kötü yanı iletişim kurulması zor daha basit iletişim kurabileceğimiz şekilde iletişim seçeneği bulunabilirdi.

Kitantik üzerinden cddeposu adındaki satıcı üzerinden sipariş vermiş oldum 5 adet CD albümden 4 tanesi geldi adamlar 5 gün beklettiler.Sadece 1 tane CD alacaktım aslında Sagopa Kajmer ikimizi anlatan bir şey adlı albüm için girdim ve 850 TL di 1000 TL üzeri kargo bedavaya gelmesi için yanında aldıklarım kargo bedava gelmesi içindi. Bu satıcı her gün bana bugün kargoya veriyoruz deyip 5 gün beklettiler ardından eksik yolladılar ve eksik geldiğini söyledimde ise diğer depoda gelecektir dediler para iadesi istedim zamanda cevap vermediler. 2 defa iade talebinde bulundum bu 5 gün bekletilme sürecinde ve geçiştirdiler bu durumların yanı sıra satın alınan ürünler gerçten sıfır ürünler değiller ürünlerin 2.el formatında yeniden dışına jeletin atıp 0 ürün diye millete çakıyorlar bu satıcıdan ürün almayın kessinlikle bu 5 günlük süreç içerisindeki konuşmaların Kitantik üzerindeki konuşmaları.(Konuyu açana kadar kitantik sorunu çözdü)
-ŞİKAYET VAR BENZER SORUNLAR-

cddeposu ss1.png

cddeposu ss2.png

cddeposu ss4.png

Ekler

• 1717233259383.png
    1717233259383.png
    770.1 KB · Hit: 27
Son düzenleme:

Capt.

80+ Bronze
Dahası