Neler Yeni

Çene altından nasıl kurtulurum?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Çene altımda cidden gıdı var ve bu hoşuma gitmiyor. Kilo seviyem yüksek değil ama bir türlü şu gıdıyı eritemedim gitti :D. Nasıl eritebilirim onu? Bunun için egzersiz vb. şeyler var mı?

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Overclock , 2. el sistem toplama , oyun , sağlık
Çene altımda cidden gıdı var ve bu hoşuma gitmiyor. Kilo seviyem yüksek değil ama bir türlü şu gıdıyı eritemedim gitti :D. Nasıl eritebilirim onu? Bunun için egzersiz vb. şeyler var mı?
görmüşsünüzdür jawline çene geliştirme egzersiz topu var onu alıp kullanabilirsiniz abartmamak kaydıyla veya boyun gerdirme egzersizleri mevcut youtube den bir bakın derim. pilates'e gidenler daha iyi bilir :D

Berke Fitness

80+ Bronze
Yağ oranını düşüreceksin ve mewing yapacaksın. Mewing bir çeşit çene egzersizidir youtube'da aratabilirsin

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
jawline çene geliştirme egzersiz topu
Bu ürün için bir link falan atar mısınız? Bir de benim bildiğim o çenedeki çizgiler belirginleşsin diye değil miydi? Ben çenenin alt kısmını eritmekten bahsediyorum.

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bu ürün için bir link falan atar mısınız? Bir de benim bildiğim o çenedeki çizgiler belirginleşsin diye değil miydi? Ben çenenin alt kısmını eritmekten bahsediyorum.
ürünün birkaç işlevi var yan çene kaslarını güçlendiriyor ve gıdıyı eritiyor. şu linkten almıştım ben sorunsuz geldi tabi bunu maximum 1 ay kullanıyorsunuz dikkat edilmesi gereken yerleri internetten bakabilirsiniz

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Arkadaşların gösterdiğine ek olarak, ağızda kaşığı aşağı yukarı hareket ettirerek , düzenli olarak bir süre yaparsanız bundan kurtulabilirsiniz.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşların gösterdiğine ek olarak, ağızda kaşığı aşağı yukarı hareket ettirerek , düzenli olarak bir süre yaparsanız bundan kurtulabilirsiniz.
Tam olarak ne şekilde ne kadar sıklıkla yapacağımı ve bunun gerçekten etkili bir çözüm olup olmadığını yazar mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürünün birkaç işlevi var yan çene kaslarını güçlendiriyor ve gıdıyı eritiyor. şu linkten almıştım ben sorunsuz geldi tabi bunu maximum 1 ay kullanıyorsunuz dikkat edilmesi gereken yerleri internetten bakabilirsiniz
Etkili oldu mu? Büyük seviyede çene altınız gerçekten de eridi mi?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Tam olarak ne şekilde ne kadar sıklıkla yapacağımı ve bunun gerçekten etkili bir çözüm olup olmadığını yazar mısınız?

2.40tan itibaren izle

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler

ben daha alalı 1 hafta oldu :D ama bende kuzenimden görerek aldım onda işe yaradı gerçekten şu an kiloluyum ne yapsam boş, zayıflayınca kullanmaya başlıyacam

ayrıca dengesiz beslenme de aynı etkiyi yapabiliyor. günde en az 2,5 litre su tüket , potasyum açısından zengin besinleri tüket , tuz kullanımını azalt. kısaca mineral dengesizliği olabilir hepsini dikkatli tüket bu dengesizlik sebebiyle yüzünde ödem birikmiş olabilir detoks yaparak ta fayda görebilirsin. (vücut susuz kalınca dehidrasyon oluyor ve vücudun suyu bir noktada toplamaya başlıyor burasıda genelde yüz oluyor. tuz tüketip suyu yeterli tüketmezsen yaşanan bir olay.)

Son düzenleme:

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
ben daha alalı 1 hafta oldu :D ama bende kuzenimden görerek aldım onda işe yaradı gerçekten şu an kiloluyum ne yapsam boş, zayıflayınca kullanmaya başlıyacam

ayrıca dengesiz beslenme de aynı etkiyi yapabiliyor. günde en az 2,5 litre su tüket , potasyum açısından zengin besinleri tüket , tuz kullanımını azalt. kısaca mineral dengesizliği olabilir hepsini dikkatli tüket bu dengesizlik sebebiyle yüzünde ödem birikmiş olabilir detoks yaparak ta fayda görebilirsin. (vücut susuz kalınca dehidrasyon oluyor ve vücudun suyu bir noktada toplamaya başlıyor burasıda genelde yüz oluyor. tuz tüketip suyu yeterli tüketmezsen yaşanan bir olay.)
Tam olarak nasıl beslenmeliyim? Neler yemeliyim?

GADDAR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Doğukan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Tam olarak nasıl beslenmeliyim? Neler yemeliyim?
zaten zayıfım demişsin , genellikle mineral dengesizliğinden kaynaklı , tuzu azalt , salam sosis sucuk gibi tuzlu besinlerden uzak dur alkol kullanma akşam 9 dan sonra tuzlu besinler yeme , haşlanmış tuzsuz patates , muz , ıspanak tüketebilirsin , fazla ciddiye alma tabii ki :D sadece tuz kullanımını azalt ve su tüketimine dikkat et , boyun egzersizleri yap bir miktar incelme olacaktır.

Top Bottom