Neler Yeni

cilt bakımı için tavsiye

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam evet teknik olarak asid ve belirli bir oranda ölü deriden arındırır ama kayda değer bir seviye değil. Siz belki hem c vitamini hem kil maskesi falan kullandıysanız onun yararını da C vitamininden dolayı sanmış olabilirsiniz
Yok c vitamini kullanıyorum cildimi yumuşacık ve temiz yaptı kötü lekeler kötü noktalar yavaşça gitti yüzü yeniliyor çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
can doğan
@Kürşat K.T.K hocam sabun önermiş de sabunlar cildini çok kurutur illa kullanmak istiyorsan kaliteli bir nemlendirici al.
Kendine uygun güneş kremini tek denemede bulamayabilirsin sivilce yaparsa bırak başka güneş kremi dene (La roche posay ilk deneme için iyidir)
C vitamini bir exfoliant değildir ölü deri hücrelerine çok bir etkisi yoktur Kürşat hocamın yanlışı var cildi parlatır ve kırmızılıklara iyi gelir.
Sivilce izleri düzenli güneş kremi kullanımıyla yavaş yavaş iyileşir süreci hızlandırmak için niacinamide ya da azelaik asit içeren ürünler kullanabilirsiniz.
hocam asitlerden de cok korkuttular beni cildiniz alısık degilse daha kotu yapar vesare falan.
Birde güneşe karşı çok hassazlıstırıyomus lekelenebiliyomuş gibi gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,814
İsim
Doruk
hocam asitlerden de cok korkuttular beni cildiniz alısık degilse daha kotu yapar vesare falan.
Birde güneşe karşı çok hassazlıstırıyomus lekelenebiliyomuş gibi gibi.
Düzgün yüzdeli ürünleri rutininize doğru şekilde dahil ederseniz hiçbir sorun olmaz. Gidip de yüzde 10 niacinamide içeren serumu ilk deneyim olarak kullanırsanız tabii ki kötü sonuçlar alırsınız.

Top Bottom