Neler Yeni

Çin de yaşayan biri var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkanKdrn
Bence ASUS TR desteği ile iletişime geçip böyle bir sorununuz olduğunu ve çözümü varsa çözümünü ya da aradığınız BIOS sürümünü isteyebilirsiniz. Bir şeyler yapacaklardır diye düşünüyorum.
Öyle yapacağım. Umarım olurlar. Yoksa tek çare Asusun bu karta güncelleme yapmasını beklemek.

BeKo'O

80+ Silver
Öyle yapacağım. Umarım olurlar. Yoksa tek çare Asusun bu karta güncelleme yapmasını beklemek.
Evet ama beklemekten çok çözüm aramaya devam edin çünkü BIOS'la pek hızlı güncellenmiyor genelde, sorununuz kulaklık ile ilgili bir şeyse USB ses kartlı kulaklığa geçmenizi öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkanKdrn

BeKo'O

80+ Silver
Sadece kulaklık diğer her şey sorunsuz çalışıyor. Bende ses kartı almayı planlıyordum. Şöyle bir şey iş görür mü? https://tr.aliexpress.com/item/3284...&terminal_id=480c22fde98842d3b64c8acdf72d6be2
Evet böyle bir şey iş görür ama ürün olarak önerebileceğim bir şey yok. Ben daha çok elinizdekini satıp USB girişli bir kulaklığa geçebilirsiniz diye dedim, ses girişleri ile işiniz varsa evet böyle bir şey alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkanKdrn
Evet böyle bir şey iş görür ama ürün olarak önerebileceğim bir şey yok. Ben daha çok elinizdekini satıp USB girişli bir kulaklığa geçebilirsiniz diye dedim, ses girişleri ile işiniz varsa evet böyle bir şey alınabilir.
Jak girişi istemeyen kulaklık var mıymış? Vala önerebilirseniz bir şeyler süper olur. :)

BeKo'O

80+ Silver
Jak girişi istemeyen kulaklık var mıymış? Vala önerebilirseniz bir şeyler süper olur. :)
Hocam jak girişli kulaklıklar olduğu kadar USB girişli kulaklıklar da var bendeki gibi :D
Karar kıldığınız bir kulaklığın teknik bilgilerine girdiğiniz vakit yazar böyle ayrıntılar zaten, he ama kulakiçi kullanıyor iseniz evet usb girişli muhtemelen bulamazsınız yani bu durumda o tarz bir dönüştürücü almak farz olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkanKdrn
Hocam jak girişli kulaklıklar olduğu kadar USB girişli kulaklıklar da var bendeki gibi :D
Karar kıldığınız bir kulaklığın teknik bilgilerine girdiğiniz vakit yazar böyle ayrıntılar zaten, he ama kulakiçi kullanıyor iseniz evet usb girişli muhtemelen bulamazsınız yani bu durumda o tarz bir dönüştürücü almak farz olur.
Kulak üstü kullanıyorum. Varsa, mükemmel öyleyse bakacağım şimdi. Teşekkür ederim iyi geceler.

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
qashqai ankara grubunda arkadaşım vardı çinden geldi çin telefonu da mevcuttu

SELTAED

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Süleyman Yıldırım