Neler Yeni

Clash of Clans Klan Daveti

DeoNade

80+ Bronze
Dostlar Merhaba,

Yeni oluşturmuş olduğumuz klanımıza oyuna gönül veren tüm oyun severleri bekleriz.
Klanımızda belirli kurallar vardır ve sadece aktif oyuncuların yer aldığı bir oluşumdur.
Klan Savaşları katılımı zorunlu değildir fakat katılım sağlayıp savaşlarını yapmayanlar rütbeleri ne olursa olsun klandan atılmaktadır.
Klan savaşları sürekli bir döngü içinde yapılmakta olup Klan Ligi Savaşlarına alımlar Klan Savaşı performansına göre belirlenmektdir.
Küfür, siyaset, reklam ve gereksiz konu tartışması yapan arkadaşlar direkt olarak klandan atılmaktadır.
Klan Oyunlarımız ve Başkent Haftasonu Baskınlarımız aktif olup dikkate almayan kişiler yine klandan rütbesine bakmadan atılır.
Klanımız şuan 3. seviyedir fakat kısa süre içerisinde 3. seviyeye geldiğimiz gibi 5. seviyeye çıkıp yeni rütbe atamaları yapılacaktır.
Klanda her önümüze gelene değil hak eden kişilere rütbe verilmektedir. Ayrıca Yardımcı Liderlerin Telegram Grubuna katılma zorunluluğu vardır.
Klan bağışlarımız aktif olup bütün birlikle açıktır ve tarafımdan bağışlar sıklıkla yapılmaktadır. Ben yapamazsam bile klan içi bağışlar aktif olup hemen bağış yapılır..
Kısacası oyuna gönül veren ve sürekli olarak oyunda aktif bir rol üstlenen kişiler ile kısa sürede ve ileri zamanlı güzel bir oyun grubu kurmak hedefimiz ve amacımızdır.

Not: Çok kısa süre içerisinde belirli bir seviyeye gelindikten Discord sunucumuz ve Whatsapp grubumuzda aktif hale gelecektir.

Klan Adı: WINTERFELL #2LQ2VYYGV
Telegram: ''winterfellcoc''

( FLU - MERTV216 - MERTV215 ) Hesaplar bana ait olup kalıcı olarak klan içerisinde bulunmak isteyenler ve dostluk kurmak isteyenlerin beni eklemesi yeterlidir.

İYİ FORUMLAR !

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
KS ye almayın diyen adamı alma probleminiz var mı?

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KS ye almayın diyen adamı alma probleminiz var mı?
HacıSOFU hayır öyle bir kuralımız yok. KS'ye girmek istenler katılabiliyor. Fakat katılım sağlandıktan sonra 1 adet savaş yapmaması sonucu rütbesi ne olursa olsun klandan atılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HacıSOFU hayır öyle bir kuralımız yok. KS'ye girmek istenler katılabiliyor. Fakat katılım sağlandıktan sonra 1 adet savaş yapmaması sonucu rütbesi ne olursa olsun klandan atılıyor.
1 yıldız da alsa hiç yıldız alamasa da önemli değil sadece katılım sağlanıyorsa savaşı yapması önemli.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,660
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Dur la indirem
Yks senemi mahvedecem :D

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Maşallah klan değil kuzey kore sanki. Abicim 3. Seviye klanda ne bu baskı ne bu kural yahu. Aklı olan bu klana girmez zaten. Kendim klan yönetim bir sürü hesabım var klanlarim var yıllarca oynadım emek verdim bu mantıkla yürüyen bu kuralları koyan hiçbir klan ayakta durmadı max 6 ay sürüyor. Klanda saygı ve aile ortamı kurarsan o klan ömürlük olur

Can...

80+ Platinum
Dostlar Merhaba,

Yeni oluşturmuş olduğumuz klanımıza oyuna gönül veren tüm oyun severleri bekleriz.
Klanımızda belirli kurallar vardır ve sadece aktif oyuncuların yer aldığı bir oluşumdur.
Klan Savaşları katılımı zorunlu değildir fakat katılım sağlayıp savaşlarını yapmayanlar rütbeleri ne olursa olsun klandan atılmaktadır.
Klan savaşları sürekli bir döngü içinde yapılmakta olup Klan Ligi Savaşlarına alımlar Klan Savaşı performansına göre belirlenmektdir.
Küfür, siyaset, reklam ve gereksiz konu tartışması yapan arkadaşlar direkt olarak klandan atılmaktadır.
Klan Oyunlarımız ve Başkent Haftasonu Baskınlarımız aktif olup dikkate almayan kişiler yine klandan rütbesine bakmadan atılır.
Klanımız şuan 3. seviyedir fakat kısa süre içerisinde 3. seviyeye geldiğimiz gibi 5. seviyeye çıkıp yeni rütbe atamaları yapılacaktır.
Klanda her önümüze gelene değil hak eden kişilere rütbe verilmektedir. Ayrıca Yardımcı Liderlerin Telegram Grubuna katılma zorunluluğu vardır.
Klan bağışlarımız aktif olup bütün birlikle açıktır ve tarafımdan bağışlar sıklıkla yapılmaktadır. Ben yapamazsam bile klan içi bağışlar aktif olup hemen bağış yapılır..
Kısacası oyuna gönül veren ve sürekli olarak oyunda aktif bir rol üstlenen kişiler ile kısa sürede ve ileri zamanlı güzel bir oyun grubu kurmak hedefimiz ve amacımızdır.

Not: Çok kısa süre içerisinde belirli bir seviyeye gelindikten Discord sunucumuz ve Whatsapp grubumuzda aktif hale gelecektir.

( FLU - MERTV216 - MERTV215 ) Hesaplar bana ait olup kalıcı olarak klan içerisinde bulunmak isteyenler ve dostluk kurmak isteyenlerin beni eklemesi yeterlidir.

İYİ FORUMLAR !
gelirimde sarmaz 5 tane hesab var bb12 bb11 bb11 bb10 bb 9 duruyoalr benım klanda :D

DeoNade

80+ Bronze
Maşallah klan değil kuzey kore sanki. Abicim 3. Seviye klanda ne bu baskı ne bu kural yahu. Aklı olan bu klana girmez zaten. Kendim klan yönetim bir sürü hesabım var klanlarim var yıllarca oynadım emek verdim bu mantıkla yürüyen bu kuralları koyan hiçbir klan ayakta durmadı max 6 ay sürüyor. Klanda saygı ve aile ortamı kurarsan o klan ömürlük olur
bahtsizbedevi23 dostum yorumun için teşekkür ediyorum. Fakat burada amaçlanan durum tamamen farklı. Kuzey Kore yorumun tamamen saçma olmuş bana göre. Ayrıca burada hedef aktif oyuncuları bulmak. 5 günde bir oyuna savaş yapıp inşaatçı kontrolü yapmaya gelen oyuncuları istemiyoruz zaten. Köyünü geliştirmek isteyen ya da klan savaşlarında nasıl saldırı yapacağını bilemeyen, önce hangi yükseltmeleri yapması gerektiğinde kararsız kalan arkadaşlara da yardımcı oluyoruz. Klanın seviye almasının en önemli etkenleri sürekli devam eden klan savaşı ve klan oyunlarına verilen önemdir. Bu yüzden klan savaşlarında 1 savaşını yapmayan kişileri savaş öncesi nedenini belirtmediği halde klandan gönderiyoruz ki klan savaşına katılmak zorunlu değil. Ganimet toplamak isteyen arkadaşlar katılıyor genelde. Burada oyuncuları sıkmak amaç değil ama böyle şartlarında olması gerekiyor. Yardımcı Liderler ve Büyük Rütbesi olanların görevleri mevcut. Buna bende dahilim. Seviyeli ve saygılı bir oluşum yaptık ve büyütmeye devam ediyoruz. Telegram grubumuzda da savaşlara dair klana dair günlük hayatımıza dair sohbetlerimiz ve tartışmalarımızda mevcut. Bu tür klanın içerisinde uzun yıllar bulundum. Bu imkansız bir durum değil tamamen Lider kişinin sürekli olarak insanları yönlendirmesi ve vakit ayırması ile ilgili. Anlatmak istediğim durumda buydu. İyi forumlar diler klana seni de beklerim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

gelirimde sarmaz 5 tane hesab var bb12 bb11 bb11 bb10 bb 9 duruyoalr benım klanda :D
Hepsini topla gel ben sana sardırırım :D

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Dostlar Merhaba,

İYİ FORUMLAR !
aga benim köy erken basım 12 belediye senin için indircem gelicem :D

Top Bottom