Neler Yeni

CLOUD 3 VS HS80 OYUNCU KULAKLIK ÖNERİSİ

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Yusuf Armanc
Hocam 3bin bandında baş ağrısı yapmayacak en iyi kablosuz kulaklık hangisi sizce?
Yok bu baş ağrısı değil kırıldığını söyleyenler var. Yanlış olabilirim bu yüzden kimin bu kulaklık ile tecrübesinin olduğunu soracağınız bir konu açabilirsiniz :)

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Aslında iki tane cloud lll var diye biliyorum. Yeni ve eski. Yanlıştan söyleyin lütfen hocam. Bir de kontrolcülerden anlar mısınız?

Kablolu ve kablosuz iki model cloud 3 var başka yok

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Teja
Deri kulaklık alma aldırma

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Merhaba Corsair HS80 modeli ile Hyperx Cloud 3 modeli arasında kararsız kaldım valorant oynuyorum ses kasmam hafifliği rahatlığı ve uzun ömürlülüğü önemli benim için tecrübeniz var ise yardımcı olursanız sevinirim HS80 Modelini bir kez denedim fakat kulağıma tam oturmamış gibi hissettim fakat anlık denediğim için yanılıyorda olabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Şöye ses kasma konusunda bildiğim kadarıyla hs80 de farklı bir teknoloji vardı ismini tam hatırlamıyorum 1 kere denemiştim cloud 3 de sesin nerden geldigini fevakalde şekilde anlıyorsun ama hs80 de adam gerçek hayatta arkandaymis gibi bir his veriyor bu konuda karar sana kalmış rahatlık konusunda hs80 çok çok daha rahat cloud 3 den hafiflik konusunda bir şey diyemem

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Teja
Kumaş ve deri kulaklık kullanmış biri olarak söylüyorum deri kış ayında bile aşırı terletir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,011
Üyeler
141,920
Son üye
babapuro486
Top Bottom