Neler Yeni

Cloud II Wireless vs G Pro X Wireless

Alice03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Birkan Karakaya
Bütçe
3000
Günlerdir kablosuz kulaklık arayışındayım ve en son bu ikisi arasında kaldım. Cloud II fiyatı dolayısıyla daha ilgimi çekiyordu ama fiyatı artmış. Farklı önerilere de açığım. Bütçe: 3000 TL

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
YILDIRIM
Amazonda cloud core 2 wireless 1.500 TL ye düşmüştü 1 2 gün önce keşke kaçırmasaydınız hocam

Alice03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Birkan Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazonda cloud core 2 wireless 1.500 TL ye düşmüştü 1 2 gün önce keşke kaçırmasaydınız hocam
Ben de 1800 küsürlerde görmüştüm fakat yeni bakmaya başlamıştım o yüzden biraz daha araştırayım derken fiyatlar uçmuş maalesef.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
YILDIRIM
Ben de 1800 küsürlerde görmüştüm fakat yeni bakmaya başlamıştım o yüzden biraz daha araştırayım derken fiyatlar uçmuş maalesef.
Anladım hocam. Bence indirim bekleyin bu fiyatlar fazla ara ara indirimlerle birlikte fiyatları düşüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
1 ay öncesinde mediamarketten 1800 TL ye hyperx cloud 2 wireless aldım senelerdir kablolu olan modelini kullanıyorum memnunum. Son 1 aydır aralıksız kablosuz modelini kullanmaktayım aşırı memnunum fiyatını hak eden şık kullanışlı ve performansından ödün vermeyen bir kulaklık. Rgb falan takıntın yoksa şık bir görünüş ve kaliteli bir ürün arıyorsan tercih edebileceğin kaliteli bir ürün. Şiddetle tavsiyemdir.

Alice03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Birkan Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 ay öncesinde mediamarketten 1800 TL ye hyperx cloud 2 wireless aldım senelerdir kablolu olan modelini kullanıyorum memnunum. Son 1 aydır aralıksız kablosuz modelini kullanmaktayım aşırı memnunum fiyatını hak eden şık kullanışlı ve performansından ödün vermeyen bir kulaklık. Rgb falan takıntın yoksa şık bir görünüş ve kaliteli bir ürün arıyorsan tercih edebileceğin kaliteli bir ürün. Şiddetle tavsiyemdir.
Hocam dip ses sorunu yaşadınız mı ve mikrofon kalitesi nasıl? Cloud II nin gördüğüm kadarıyla en çok şikayet edilen kısımları bunlar. Şu an 2800 TL bandında olduğundan G Pro X daha yakın geliyor bana mikrofondan dolayı fakat yine eski fiyatına dönerse ben de düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
dip ses sorunu bunlarda kronik gibi bir şey. Öok nadir arada dip ses oluyo kulaklıkta oda boştayken kulaklık kafanda takılı olduğunda çok dikkatli dinleyince denk geliyorsun aksii hiç yaşanmadı. Ama nedense kablolu modeline göre kablosuzda mic ses kalitesi bana bir tık daha iyi geldi

Top Bottom