Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥ÇÖK 70 TL Tansiyon Ölçme Aleti Aliexpress

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Draq123

yazotilla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yazotilla
hocam bende de aynı sorun vardı indirimli klavye almak için baya hesapla uğraştım en sonunda açtım şimdi 2 püf nokta var
hep aynı mail servisiyle hesap açınca sistem açılan hesabı oto banlıyor
diğer ise aliexpress hesapta tel no 2-3 hesaba kadar kullanıyorsun sonra ki süreçlerde yeni hesaba yazınca kod göndermiyor yanlış no diyor.
şu sıralar yeni hesap zor açar oldum, adamlar da anladı herhalde :D
(email adı, uzantısı, hesap ad,soyad, tel no, adres,kredi kart no gibi şeyler de etken )
Sağolun hocam bu bilgiler için iyi akşamlar artık iCloud bile açacam kafaya taktım ama TC işini nasıl çözücem onu düşünmek lazım ayda 5 ürün az ya

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Yaman Kurşun
Sağolun hocam bu bilgiler için iyi akşamlar artık iCloud bile açacam kafaya taktım ama TC işini nasıl çözücem onu düşünmek lazım ayda 5 ürün az ya
Hocam kardeş yok mu ben 12 yaşındaki kardeşimin giriyorum gümrükten geçiyor.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Sinan İ.
Ben yeni üyelik açıyorum ama üyeliğe tekrar girmek isteyince telefon numarası istiyor.
Direk üyelik açıp sipariş mi geçsem ne yapsam. :D

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Rusty
70 lira bişey değil çektim site iyice çin sitesi dönüştü. Güzel bişey ama kargolar uzun süre gelmeyince can sıkıyor temu siparislerim daha 2 haftadır yolda

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,853
İsim
Oğuz
NoVoice aldım yanlışlıkla

böyle hayati gözlem cihazlarında ucuza kaçılmasını dogru bulmuyorum hatalı ölçüm durumunda kendinizi risk altına sokabilirsiniz

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
Senin bana bilgi vermeye yaşın yetmez kardeşim.
İstersen büyük holding sahibi ol birader burda herkezin gözünde haksız durumdasın. Bunu çok iyi biliyorsun kabullenmek bir hata deyildir. Burda sağlıktan bahsediyoruz sen konusu açıldı diyorsun. Bak insanlar yararlanmadı mı sence. İyi olmadı mı?

KingDeViL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Cem
İstersen büyük holding sahibi ol birader burda herkezin gözünde haksız durumdasın. Bunu çok iyi biliyorsun kabullenmek bir hata deyildir. Burda sağlıktan bahsediyoruz sen konusu açıldı diyorsun. Bak insanlar yararlanmadı mı sence. İyi olmadı mı?
İnsanların faydalanması konusunda haklısın kardeşim. Fakat sana küçük bir tavsiye vereyim. Sağlığını böyle ucuz Çin malına emanet etme. Benden sana tavsiye.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
İnsanların faydalanması konusunda haklısın kardeşim. Fakat sana küçük bir tavsiye vereyim. Sağlığını böyle ucuz Çin malına emanet etme. Benden sana tavsiye.
bu konuda hemfikirim sizinle zaten gelmesi ayrı bi dert 1 ay yada 2 hafta mı bulur tartışılır. beklentim yok. hiç yoktan sağda solda dursun diye aldım kendimce.

Top Bottom