Neler Yeni

Çözüldü✓ Coil Whine İçin Thhye Başvurabilir Miyim?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Gönder asus a müşteri memnuniyeti adına değişirler yada geri gelir thh den önce şansını dene.

cakall53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Celal
Ben bu CW sorun değil diyenleri anlamıyorum. Aynı sorunun sürekli yanımızda taşıdığımız cihazlarda da yaşandığını düşünsenize vızır vızır dolaşırdık sokaklarda. Firmadan olumlu dönüş alamazsanız THH ye mutlaka başvurun.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Değerini düşürür kandırmaya gerek yok rx6700xt mesela bakıyorsun ilana 4500 lira aaaa diyorsun ya yalpa oluyor ya cw normal satanlar 5k nın altına vermiyor vs vs örnek çok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu CW sorun değil diyenleri anlamıyorum. Aynı sorunun sürekli yanımızda taşıdığımız cihazlarda da yaşandığını düşünsenize vızır vızır dolaşırdık sokaklarda. Firmadan olumlu dönüş alamazsanız THH ye mutlaka başvurun.
Sorun değil dediği performansa etkisi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Hocam bu artık çok normal, keşke ses çıkmasa ama bazı kartlarda bu var bilgisayar kasan dibinde değilse kimse uğraşmıyor çünkü ekran kartını gaminggen döner asusa gönder derken 1 ay geçiyor, derken thh başvursanda adamlar bunun normal bir bobin sesi olduğu kanatindeler thh başvurup kazanan varsa burda herkes thh başvur kazanırsın derdi

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Recep Can Boyacı
Bende vardı garantiye yolladım ses ile alakalı hiçbirşey yazmamışlar sıkıntı yok diyip geri yolladılar garantiye vermeden öncesi ve sonrası videoları çekmiştim you tube a attım sonra thh başvurdum başvurumun okunmasını bekliyorum bende rx6600xt var. Can sıkıcı sesi inşallah yenisi yada para iadesi olur. Şuan 20gün olmuş başvuru yapalı daha geri dönüş sağlanmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Merhabalar , GamingGenden aldığım sistemde ekran kartında ( tuf 3060 ti ) coil whine çıktı, asusu aradım ama bunun bir sorun olarak kabul edilmediğini sesin desibeline göre iade/ değişim yapabileceklerini söylediler video istediler attım dönüş bekliyorum fakat büyük ihtimalle reddecekler , coil whine sistemin değerini epey düşürür bence , bu konuda thhye başvurursam yardımcı olurlarmı bir sonuç çıkarmı ? Ayıplı mal olarak kabul ediliyor çünkü ve mağdur oldum
14 gün gecmediyse iade et

Top Bottom