Neler Yeni

Coinbase 300TL Airdropu #1 (Her ders için güncellenecek)

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
ben halen daha onay bekliyorum :(

equinoxx

80+ Bronze

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
2.hesap derken? ayrıca nasıl onaylattın ne yükledin be mübarek. 4 gün oldu hala bekleme.
Annemin ve babamın hesaplarını da girdim. Kendi hesabıma ehliyetimle kaydoldum 1 günde onaylandı diğer hesaplar 3 günde onaylandı onlar kimlikleydi. Fark ettiriyor mu ehliyet sanmam yoğunluktandır büyük ihtimalle.

equinoxx

80+ Bronze
Annemin ve babamın hesaplarını da girdim. Kendi hesabıma ehliyetimle kaydoldum 1 günde onaylandı diğer hesaplar 3 günde onaylandı onlar kimlikleydi. Fark ettiriyor mu ehliyet sanmam yoğunluktandır büyük ihtimalle.
E tamam da anlamadığım şey bu salı 12 gibi gönderdim her şeyi, bekleme listesindesiniz yazıyorken de 3-4 kere gönderdim tekrardan hala bekleme listesindeyim :D

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
E tamam da anlamadığım şey bu salı 12 gibi gönderdim her şeyi, bekleme listesindesiniz yazıyorken de 3-4 kere gönderdim tekrardan hala bekleme listesindeyim :D
Bildiğim kadarıyla gönderdikçe geriye düşüyorsun. Bekleyeceksin tekrar göndermeyeceksin.

VorleN

80+ Silver

Tüm ailenin kimliğini çaldırdıktan sonra gelen pişmanlık hissi.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Kimlik bilgilerimi çalsa ne yapabilecek? Ulaşmak isteseler her yerden bulabilirler zaten pek umurumda değil. Ancak coinbase gibi bir firmanın böyle sızdırabileceğini düşünmüyorum başka borsa olabilir link falan paylaşmamış sadece görsel var. Hangi borsaya olduğu belli değil.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic

Hiç bir şey hakkında bilgin yokken kulaktan dolma bilgilerle konuya saldırınca sıfatül eşgal

predator

80+ Silver
Hala onaylanmamış ya

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Kaira Bilgic
Sanal üstünden ama beni rahatsız ediyorsunuz daha doğrusu "irite" ediyorsunuz böyle şeyler komik değil ve konum kirleniyor zaten bu tarz bir durum olur ise konuyu düzenler ve silerim içeriğin tamamını ama böyle bir durum şuan söz konusu olmadığı için böyle yorumlardan rahatsız oluyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Sanal üstünden ama beni rahatsız ediyorsunuz daha doğrusu "irite" ediyorsunuz böyle şeyler komik değil ve konum kirleniyor zaten bu tarz bir durum olur ise konuyu düzenler ve silerim içeriğin tamamını ama böyle bir durum şuan söz konusu olmadığı için böyle yorumlardan rahatsız oluyorum.
Keşke bir çıkarımız olsaydı da yapsaydık şunları. Coinbase gibi bir şirketin bunların verilerini çalmak için sıraya gireceğini onu geçtim Türkleri kısırlaştırmak için covidi çıkardıklarını düşünüyor bunlar. Çok üzüldüm ben bugünkü saçma tepkilere. Neredeyse herkes patlasın da buna laf sokalım diye sırada bekliyormuş. Ben konumun silinmesi için rapor attım inşallah silinir

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Keşke bir çıkarımız olsaydı da yapsaydık şunları. Coinbase gibi bir şirketin bunların verilerini çalmak için sıraya gireceğini onu geçtim Türkleri kısırlaştırmak için covidi çıkardıklarını düşünüyor bunlar. Çok üzüldüm ben bugünkü saçma tepkilere. Neredeyse herkes patlasın da buna laf sokalım diye sırada bekliyormuş. Ben konumun silinmesi için rapor attım inşallah silinir
Kral çoğu 18 yaş altı çocuk zaten takmana gerek yok.

Top Bottom