Neler Yeni

Çok fazla uyuma problemi

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar bi türlü şuna cözüm bulamadım ben ya en az 9 saat uyuyorum nasıl cözücem bunu. Şeyi denedim hani sabaha kadar uyumayıp ertesi gün erken uyuyup sonra yine sabah erken kalkmayı. Birkac gün düzeliyor sonra yine aynı

MythPhantom

80+ Bronze
Hocam.bende uyuyamiyorum ya maximum 3 saat

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar bi türlü şuna cözüm bulamadım ben ya en az 9 saat uyuyorum nasıl cözücem bunu. Şeyi denedim hani sabaha kadar uyumayıp ertesi gün erken uyuyup sonra yine sabah erken kalkmayı. Birkac gün düzeliyor sonra yine aynı
aynı sorundan muzdaribim günde 12-13 saate kadar uyku aldığım oluyor ve bir türlü doymuyorum çözemedim takipteyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Barış
hayatinizda heyecan yok sonraki gunun heyecani hep rutin klasiklesmis ayni seyler olunca beyin uykuyu on plana koyuyor zamaninda bende oyleydim min 12 saat uyurdum ve hala uykum olur yeni is falan bulunca duzeldi

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayatinizda heyecan yok sonraki gunun heyecani hep rutin klasiklesmis ayni seyler olunca beyin uykuyu on plana koyuyor zamaninda bende oyleydim min 12 saat uyurdum ve hala uykum olur yeni is falan bulunca duzeldi
Hocam biraz seyden kaynaklı benim yks rutinleri sıktı artık evde dura dura. Yazın dediginiz gibi calısıyorum bende müzik alanında ve harbiden daha az uyuyorum. Ama bunu keske direkt olarak düzene sokabilsem. Ben bir insana 7 saat yeterli olur diye düşünüyorum fazlası gercekten zamanı verimsiz kullanmaya giriyor.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
hocam sabah 9'a alarm kuracaksın, en geç 12 de yatıcaksın alarm sesine uyanmıyorsan mutlaka ailenden birini tembihleyip uyandırmalarını iste, emin ol güne erken başlamak çok daha iyi gün daha uzun sürüyor. alışması başta zor gelir ama sonra daha mutlu hissedersin.

Top Bottom