Neler Yeni

İnceleme Çok Ucuza Razer Mouse + İncelemem

FreakyXd

80+ Silver
hayırlı olsun

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,736
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Razer Deathadder Essential

Merhaba arkadaşlar bügün sizlere çok uygun fiyata almış olduğum razer mouse nin incelemesini sunuyorum.
Öncelikle fiyattan başlamak istiyorum mouse ı aliexpress ten aldım ve çok uyguna geldi ayrıca (toplam 200tl) aliexpress duyunca çakma ahsjksncksk diye hemen saldırmayın olayı açıklayacağım. Öncelikle mouse nin asıl fiyatı 177 TL ama ben burada bir uyanıklık yaparak yeni bir kullanıcı hesabı alıp 14 TL lik indirimden faydalanarak aldım mouse bana 163 TL ye mal oldu 32 TL de gümrüğe ödedim toplam 195tl.
Fiyatı geçtiysek çakma orjinal davasına:
Şimdi ürün çakma mı orjinal mi cidden çözemedim tüm bulgular orjinal olduğunu gösteriyor ama dediğim gibi çok kaliteli çakma diyenler de var öncelikle ürünün kodları razer tarafından onaylı model no olsun seri no olsun mouse yi kaydettiğimde hepsi tutuyor ve razer ürünü onaylıyor synapse uygulaması ise mouse yi orjinal olarak algılıyor mouse nin tr dekilerden tek farklı yanı altında birkaşç adet çince notunun olması ama dediğim gibi mouse şuanda tamamen orjinal gözüküyor almak isteyen olursa tavsiye ederim açıkçası.
Artıları
+Mükemmel fps deneyimi
+6400 dpi a kadar ayarlanabilir
+Ergonomik
+Makro desteği (gerçi ben kullanmıyorum ama)
+Şık
+Sensör
+Altın kaplama usb girişi
+İyi bir yazılım desteği ve yazılım arayüzünün PC ye entegre oluşu
Eksiler
-moba oyunlar için pek uygun değil
-2013 model
-Malesef bu versiyonda dpi tuşu yok eğer dpi ayarlamasını hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız yan makro tuşlarından birini feda etmeniz gerek
-RGB mevcut değil sadece yeşil ışıklandırma var (isterseniz yazılımdan scroll ışığını logo ışığını ayrınayrı kapatıp açabiliyorsunuz)
-küçük el için uygun değil ben orta elliyim benim gibiler için biçilmiş kaftan
ve incelemeyi bitirecek olursak Alıntıyı görüntülegünün sonunda bu fiyata sizi kesinlikle üzmeyecek bir mouse

Ürün Linki
#Aliexpress TRY 177.22 45%OFF | Razer Deathadder 2013, 6400 DPI, Syanspe 2.0, oyun faresi, Marka yeni, Hızlı ücretsiz kargo,
eskiden bimde 150 TL idi Hey Gidi Hey Zaman Çok Hızlı Geçiyor

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mouse çko gzle lna.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru