Neler Yeni

COMNET 500 MBPS PAKET VE 2 YILLIK DENEYİM ! ! !

RaMo55

80+
Merhaba beyler,
2 Yıldır Comnet aboneseyim ve diğer piyasadaki firmalar hakkında birçok bilgiye sahibim.
Ufak tavsiyeler vermek istiyorum sizlere belki işinize yarar.
Arkadaşlar firmalardan ziyade sizin alt yapınız, iç tesisatı ve modeminizdir önemli olan bu 3 parça iyi olduktan sonra aldığınız hizmet sorunsuz olur.
Genelde yaşanılan sorunlar problemler iç tesisat ve modem problemleri ile ilgili oluyor.
Firmaların verdiği hizmetin kalitesi 2 şekilde değişiyor;
1. Kullanıcın alt yapısı ile iç tesisatı ve modem faktörlerinden dolayı değişiyor
2. Oturduğu bölgeye göre ping değeri değişiyor
Birçok kullanıcı firma değiştirince pingim arttı firma çöp vb şeyler kullanıyor bu çok yanlış bir şey X firmada 3-5 ping aldın diye Y firmasında da o pingi alacaksın diye bir şey yok bunu kendin araştırıp bilmen lazımdı.

Konuyu çok uzatmak istemiyorum.
Kendim COMNETTİ şu yüzden kullanıyorum: İstanbul'da oturduğum için en iyi pingi COMNET verdiği için, Temsilcileri diğer firmalara göre daha hızlı cevap veriliyor tabii ki ellerindeki imkanlar sınırlı sorun olunca sihirli değnek yok çözemiyorlar eksiklikleri de var çok iyi temsilcileri olduğunu söyleyemem böyle bir beklentim de yok zaten alt yapım FİBER Olunca temsilcilere selam bile vermiyorum.
Fiyatını uygun buluyorum ve toplu paket alımı bütçesi olanlar için iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Toplu paket alınca ayrılmak istediğinizde geri ücret iadesi yapmıyorlar bu yanlış ve taksit imkanı yok bunlara bir iyileştirme yapsalar tadından yenmeyecek firma.

COMNETTEN Gelişen bir firma diğer firmalar gibi sadece cebine giren parayı düşünmüyor yenilik yapmaya çalışıyor. Kendi mobil uygulamaları için uğraşıyorlar, Diğer firmalar 200 Mbps kadar hız verirken Telekom alt yapısı ile adamlar 1000 Mbps kadar hız veriyor.

Herhangi bir engelleme kısıtlama sansür vb hiçbir şey yok firmada :)
Yazılacak bir çok şey var fakat konu uzadıkça uzar bu yüzden firma ile ilgili merak ettiğiniz bir şey varsa yazabilirsin konuya ya da firmanın telegram grubu ve facebook grubu mevcut diğer kullanıcılarında fikirlerini alabilirsiniz.
Telegram Link: https://t.me/comnetturkiye
Facebook Link: https://www.facebook.com/groups/comnetgrup

1664053357559.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,968
Üyeler
157,309
Son üye
oylebiri90272027